Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Mda, u seriji Nights Watch nema svoje brodove nego ih stanisovski mercenaries prevoze. Pretpostavljam da su svi otišli kući čim su čuli da im je gazda zaginuo, kao što Salladhor Saan u knjizi uradi.

....

Apsolutno ima logike da su otišli tamo gde su i unajmljeni, znamo da su plaćeni kreditom iz Bravosa, pa kol'ko para tol'ko jedara.

 

Još bolje je u ovoj poslednjoj epizodi kad se Davos najzad seti da pita šta je bilo sa Stannisom i Shireen, ali upadne Brienne sa mačem u ruci pravo niotkuda, da im se pohvali da je bila Renlijev gardista i da zna da ga je ubio Stannis via blood magic :isuse: Dakle Davos je potpuno pogubljen, očekujem da zagine do kraja sezone.

Pre nego zagine otiće će na Medveđe ostrvo u pokušaju da pridobije lokalnog kneza (ili kneginju, ne bih da nagađam ko je vladar na ostrvu) za Jon-ovu stvar. Tako bar bilo u trejleru kad se u sceni negde u pozadini dao nazreti baner ovih sa Medveđih ostrva.

Link to comment

Apsolutno ima logike da su otišli tamo gde su i unajmljeni, znamo da su plaćeni kreditom iz Bravosa, pa kol'ko para tol'ko jedara.

 

Pre nego zagine otiće će na Medveđe ostrvo u pokušaju da pridobije lokalnog kneza (ili kneginju, ne bih da nagađam ko je vladar na ostrvu) za Jon-ovu stvar. Tako bar bilo u trejleru kad se u sceni negde u pozadini dao nazreti baner ovih sa Medveđih ostrva.

 

U sinopsisu za sledeću sezonu piše nešto tipa Brienne goes on a special mission, pa pretpostavljam da će Sansa poslati nju i Podrika da skupljaju pomoć po Severu, a ne Davosa. Šta će Davos onda raditi, pitaj Rh'lorra.

Link to comment

U sinopsisu za sledeću sezonu piše nešto tipa Brienne goes on a special mission, pa pretpostavljam da će Sansa poslati nju i Podrika da skupljaju pomoć po Severu, a ne Davosa. Šta će Davos onda raditi, pitaj Rh'lorra.

Iz trejlera za sezonu 6 sudeći po ovom frejmu:

 

3e087bb0-e708-0133-7ffe-0e31b36aeb7f.jpg

 

Briena će da svrati u Riverun (verovatno kod Blackfish-a) sudeći po baneru na zidu.

 

 

a za Davosa sam se zeznuo:

 

Davos-S6-630x354.jpg

 

Ovo jeste iz trejlera za 6 sezonu, ali nije lokacija Medveđe ostrvo, pobrkao sam baner desno od njegove glave sa banerom kuće Mormont. Učinio mi se da je na baneru medved.

Link to comment

A zar nije Blackfish iz serije bio u svatovima? Nešto kao da se sećam da je bio sa Robom i rodbinom u nekom šatoru dok su išli za Twins?

Link to comment

Davos-S6-630x354.jpg

 

Ovo jeste iz trejlera za 6 sezonu, ali nije lokacija Medveđe ostrvo, pobrkao sam baner desno od njegove glave sa banerom kuće Mormont. Učinio mi se da je na baneru medved.

 

Pa šta je ako nije medved, jelen? :unsure:

 

Meni liči na Mormont medveda, ali on je na zelenoj podlozi:

 

House_Mormont.PNG

Link to comment

Baner na slici iza Davosa ima svetlu podlogu i neku životinjku kako se uspinje.

 

Sa ovim banerom Mormonta sam pobrkao

 

House-Mormont-sigil.jpg

 

Pa šta je ako nije medved, jelen? :unsure:

 

Liči i na neku divlju mačku, recimo na lanister lava, ali nije to.

 

 

 

Edit: Ovde sam tražio bilo kakav sličan baner ali ništa slično sa fotografije nema

Edited by J-♣
Link to comment

A zar nije Blackfish iz serije bio u svatovima? Nešto kao da se sećam da je bio sa Robom i rodbinom u nekom šatoru dok su išli za Twins?

bio je ali je izašao pre nego što je počela  žurka

Link to comment

Liči i na neku divlju mačku, recimo na lanister lava, ali nije to.

 

Nema šta da bude ako nije Baratheon jelen na zlatnoj pozadini. Možda ga je Jon poslao u Dragonstone da mu donese obsidian? Mada ne liči na Stanisovu updated verziju u kojoj je pozadina nekakvo crveno srce.

 

house_baratheon_sigil_wallpaper_by_magna

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Definitivno je Medveđe ostrvo... malo slobodnija interpretacija grba Mormonta al to je to :) Davos i Melisandra idu zajedno... moja pretpostavka. Toliko tema imaju, greota da se ne ispričaju natenane :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Mogao bi biti i Ryswell :

 

house_ryswell_wallpaper_by_siriuscrane-d7y5ox6.jpg

 

 

premda se u osnovi slažem sa Arheologom. Ako je Red Viper popio žutu tuniku, može i medved žutu podlogu.

Link to comment

Moguće, zato su Brienne i poslali u Riverlands da im više ne bi upadala u razgovor svojim suvišnim primedbama. ("Koga boli uvo što si ti bila Renlijev gardista, jel' vidiš da pričamo privatno?")

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...