Jump to content

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

je li pocela druga sezona pa ste se ovoliko raspisali? i zasto ste svi obukli nove avatare, dal to znaci da ce serija da ispadne u cetvrtfinalu se prekine nakon druge sezone? :unsure:

Edited by Timmi
Link to comment
Podsetio bih te da si još uvek u službi kuće Lannister, te da manje gledaš Talenat, a više pratiš mog nećaka.
Bugger him.tumblr_lkm0x9Ng1V1qjbycso1_500.gif(Jesu li Hound i Jaime imali neku zajedničku scenu, u seriji ili u knjigama? :unsure: Ja se ne sećam, ali mislim da nisu. Ta količina masculine badassery ne može da stane na ekran/stranicu.)
Link to comment
Ajme, kakav im je to negrito na 00:19?! Nije valjda Saladhor Saan? :unsure:Stannis prilično dobro izgleda, mada ne kao što sam ga zamišljao.Davos bi trebalo da je neugledniji i jadnjikaviji, ovaj njihov je neobjašnjivo nagojen. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Jeste, moraju negde da ubace i ponekog brata™ kad vec nema Jalabhara. :( Videcemo kako Davos izgleda pored sve one gospode po dvoru, to bi morao biti 1 fin vizuelni detalj.

Link to comment

Čekajte ljudi, mene neko zajebava, ovo će biti Stanis Barateon? :lol: Pa on ne bi mogao da igra ni zdravog Stiva Džobsa koliko je žgoljav.300px-Stannis_tv.jpgMožda i nije tako loše što svi ginu kao snoplje, ono što je opako nerviralo u knjigama ovde može da bude i drajv za gledanje naredne epizode/sezone...

Link to comment

filipe, ajd promenis avatar u nekog karaktera. :)budi dzon snou, molim te!! treba mi neki gud gaj, dok se neka forumska rdja ne seti da ga stavi. :D

Edited by MayDay
Link to comment

Mora da se šališ. Moj stav o Gay of Thrones-u je dobro poznat - autor je na konto settinga koji podseća na odnos Britanija - kontinentalna Evropa iz ranog srednjeg veka napravio tešku muljavinu koja je non-stop miš-meš i gomilanje likova koji stalno šetaju između heroja i antiheroja, bez ikakve poente, osim da se stvari vrte u krug iznova i izda što više knjiga bez bojazni da li se može nastaviti sa "radnjom". Doduše, ne znam šta ide posle treće knjige (ili bolje rečeno nakon početka četvrte), a upravo me i ne zanima iz gornjih razloga. Sve se plašim da je izašao iz te zajebanoprovaljive pripovedačke forme koju su odavno doktorirali i najgrđi japanski crtaći.

Edited by Filipenko
Link to comment
Čekajte ljudi, mene neko zajebava, ovo će biti Stanis Barateon? :lol: Pa on ne bi mogao da igra ni zdravog Stiva Džobsa koliko je žgoljav.
Svi su žgoljavi i metiljavi i blagi i nikakvi, a jedva sam se suzdržao hejta kada sam video unsullied. Hvala što nisam prvi. :)
Mora da se šališ. Moj stav o Gay of Thrones-u je dobro poznat - autor je na konto settinga koji podseća na odnos Britanija - kontinentalna Evropa iz ranog srednjeg veka napravio tešku muljavinu koja je non-stop miš-meš i gomilanje likova koji stalno šetaju između heroja i antiheroja, bez ikakve poente, osim da se stvari vrte u krug iznova i izda što više knjiga bez bojazni da li se može nastaviti sa "radnjom". Doduše, ne znam šta ide posle treće knjige (ili bolje rečeno nakon početka četvrte), a upravo me i ne zanima iz gornjih razloga. Sve se plašim da je izašao iz te zajebanoprovaljive pripovedačke forme koju su odavno doktorirali i najgrđi japanski crtaći.
Sve bi ovo bilo kul da si bar pročitao knjige. :thumbdown: Svako ko je pročitao išta shvata koliko je neosnovana ta priča Lankaster-Jork, Hadrijanov zid, itd. Na toliko stvari mora da se zažmuri, da se izbaci, preuredi da bi se uklopilo u tu teoriju. Veze s vezom nema.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...