Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

 

 

Ja sam kod ove scene pomislio da Rojsovi ljudi kreću ka LF, i onda sam se našao šokiran da jedan od najmoćnijih feudalaca Valea nema svoje ljude na svom posedu.

Link to comment

Alternative:

 

1) Maloprstic prvi napada Boltone, na pragu je poraza, Dzon i divljani ulecu da spasu stvar;

2) Dzon i divljani s jedne (ozgo), Maloprstic s druge (ozdo) strane udaraju skoro istovremeno i spljeskaju Boltone u palacinku;

3) Dzonova ekipa i Maloprsticeva ekipa saznaju nekako za planove ovih drugih da udare na Boltone, pa udruzuju snage;

4) neko od Remzijevih saznaje da je Dzon vaskrso, ubija Remzija dok ovaj nevino hrani svoje pse, prelaze svi na Dzonovu stranu, zaklinju se Sansi na odanost, udruzuju se sa Maloprsticem, koji konacno prizenjuje Sansu, i oni iyradjaju divne naslednike, buduce upravnike Severa; 

5) svi se kolektivno prvo poseve, a onda samoubiju, Martin otkrije da nikad nece dovrsiti sagu, onda se fandom kolektivno samoubije i nastane mir na Zemlji 

 

-_-

 

 

Ma ja mislim da cim su krenuli sa prebrojavanjem da ce to biti izjednacena borba. Tipa 2500 divljana, sakupice jos jedno 500tinjak sa walla, jedno 1000-2000 Vale + poneki lojalista i bice to ok.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Nema jadan, sve Arrynovi androidi. Što je najbolje, pola njih je došlo sa LF a pola ih je već bilo tu sa Rojsom - ali čim mali retard kaže da hoće nekog da baci kroz Moon Door, svi reaguju kao jedan :D

 

Nego ovo što gore strateški nagađate, negde sam čitao da se u jednom od trailera vidi Brienne ispred nekog Tully bannera, a Poda neko davi usred lanisterskog kampa (sve crveni šatori). Iz toga se da zaključiti da će Brienne i Podrick (opet!) da prejašu pola kontinenta veličine Južne Amerike, od Zida do Riverruna, da bi regrutovali Sansinu familiju da pomogne njenom polubratu. Gde će se verovatno zateći Jaime Lannister, pa će Brienne morati da bira između njegove viteške platonske ljubavi i Tormundovog mečkojebanja.

 

Ingeniozno kao i uvek, zar me? Na bis bi mogli da skoknu i u Dorne, da dovedu Sand Snakes na sever.

 

@ayatollah

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja sam kod ove scene pomislio da Rojsovi ljudi kreću ka LF, i onda sam se našao šokiran da jedan od najmoćnijih feudalaca Valea nema svoje ljude na svom posedu.

 

Dobro sad. To mogu biti strazari ovog malog retarda, koji mu nonstop cuvaju strazu, pa su tu i kada on vezba promasivanje mete strelom

Link to comment

Dobro sad. To mogu biti strazari ovog malog retarda, koji mu nonstop cuvaju strazu, pa su tu i kada on vezba promasivanje mete strelom

 

Mali debil nema nikog iznad sebe, prosto mi je neverovatno da su to sve neki izmišljeni Arin ljudi. Sve i da ti Arin ljudi postoje oni nema teorije da bi bili jači od Rojsovih. LF koji je navodno lukav i spletkaroš valjda ne bi bio toliko glup da ih usmeri jedne na druge, potpuna glupost od scene ali eto because of reasons. Ko da LF nije mogao na drugi način da osigura vitezove Vejla.

Edited by theanswer
Link to comment

 

 

Inače, preview za sledeću epizodu je pokazao razgovor LF-Sansa, nemam pojma gde bi to trebalo da se odigra. Da li će LF magično da zaobiđe Winterfell i sa svojom vojskom skokne prvo do Zida?

Možda skoknu preko Belih Sidrišta. Tipujem da kuća Manderly staje uz Starkove.

Link to comment

Ice je uzet Nedu u KL, i Tivin ga je rastopio u dva maca, jedao dao Dzofriju drugi Dzejmiju koji ga je samo prosledio Brijeni.

 

U sto marke da ce ga u nekoj od narednih epizoda ustupiti Djonu u petominutnom pateticnom dijalogu.

Link to comment

Hvala za info. Meni je delovalo da ce mu Arja biti neki bas bitan lik, a na kraju ce da ispadne najsporedniji moguci. Dace joj mozda nesto satro bitno da uradi, ali u pocetku je delovala kao jedan od centralnih likova, a ne vodonosa. Doduse, to je Martin, obezglavio je taj i bitnije likove od nje. 

Link to comment

ovo je predobro

 

Preston is my spirit animal :Hail: Teorije koje kači o tome šta nas čeka u knjigama su mahom glupave, ali ovi hejterski reviews epizoda su genijalni, ja toliko energije nisam mogao da skupim ni tamo u drugoj-trećoj sezoni a kamoli sada.

Link to comment

Preston is my spirit animal :Hail: Teorije koje kači o tome šta nas čeka u knjigama su mahom glupave, ali ovi hejterski reviews epizoda su genijalni, ja toliko energije nisam mogao da skupim ni tamo u drugoj-trećoj sezoni a kamoli sada.

 

Da. Slušao sam par tih teorija i baš preteruje.

Link to comment

Hvala za info. Meni je delovalo da ce mu Arja biti neki bas bitan lik, a na kraju ce da ispadne najsporedniji moguci. Dace joj mozda nesto satro bitno da uradi, ali u pocetku je delovala kao jedan od centralnih likova, a ne vodonosa. Doduse, to je Martin, obezglavio je taj i bitnije likove od nje. 

 

Pa vidi, ne može svih 68 kul likova da bude "centralno". Arya je tu negde, ispred nje je samo glavni threesome Jon-Dany-Tyrion.

 

Moja half-baked teorija odavno glasi da će diplomirati kao asasin i dobiti zadatak da eliminiše ili Dany ili Jona i fejlovati iz nekog od više mogućih razloga - možda prepozna brata, možda je brat ubije da bi spasao svoju zmajevitu tetku ljubavnicu*, itd. Generalno ne očekujem happy end kod nje; možda se u poslednjem trenutku bude setila da nije Nobody nego Arya Stark, ali biće to taman na vreme da se nekako žrtvuje ili nešto suitably srceparajuće tragično.

 

*ako bude ova varijanta, dakle ako Jon bude prinuđen da natakne omiljenu sestru na Longclaw, to bi u neku ruku ispunilo Azor Ahai / Nissa Nissa proročanstvo:

 

Azor_Ahai.jpeg

Link to comment

Nisu mi jasne vase teorije da Ramzi gine u bici, ili nakon nje, kao Stanis, kao neki vitez.

Jok, tu mora da padne neko gadno osvetoljublje ili pre bitke, ili nakon nje kada se ovaj da u bezaniju pa ga negde presretnu kao Gadafija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...