Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ajatolase, gvirnuo ti u rikep bez gledanja epizode, dosao do druge recenice i odustao :D

 

Nadam se da nije zbog mog dosadnog i opširnog stila pisanja, već zbog umobolija Cock Merchantsa™.

Link to comment

Zaspao na pola epizode... probudio se za onaj užas na kraju. Tipični Glupan i Tupan, ništa manje nisam ni očekivao. Nesrećnim spletom okolnosti pogledao kasnije i ostatak epizode... 0/10

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

@ayatollah:

ja volim dobre spojlere samo sto nisi isao do kraja?

 

Evo ti ultimativni spojler :

 

 

 

 

Sve se završava jednom džinovskom lomačom

 

 

 

Edited by Ayatollah
Link to comment

Kretenčine sa B92 su već okačile završnu scenu na sajt, ne idite tamo ako nećete da znate.

 

Doduše, nemojte ni inače da idete tamo, ali sad posebno.

Link to comment

Neloša epizoda, opet par scena koje smaraju, ali traje duže pa kao, nisu uzeli puno vremena ostalim.

Sprema se pičvajz na severu, trenutno mi je to najzanimljivije, mada i u KL, ne znam kad će više to suđenje Sersei.

Ajronbornovi na kašičicu, čini mi se da će tek do kraja sezone izglasati novog kralja i da će taj poslati nekoga (Teona i Jaru?) po Deneris.

Kraj epizode je ono, šit totalni, ako su hteli da postignu epilog kakav jeste, trebalo je da smisle bolji način za to.

 

Link to comment

Dio sa Deneris sve više gubi smisao je otišao u besmisao još dalje, vratila se bukvalno gdje je bila prvu epizodu serije, tačnije nakon smrti Droga.

 

A ostatak je solidan, očigledno valja privesti kraju i to nije loše. Čak je ostatak epizode i manje patetičan nego što se očekuje od ove serije. Boltonov pogled i faca u posljednjem kadru gdje se pojavljuje su prajsles  :lolol: počeću da ga gotivim majke mi  :lolol:

Link to comment

Kako se vratila? Sad samo treba da spoji razasute teritorije i preuzme punu kontrolu.

 

Ne mogu da dočekam više da se pojavi Night's King. Ili barem Drogon.

Link to comment

jedino sto je zanimljivo su novosti naspram knjiga. kako je Theon onako brzo dosao do Iron Islesa ? da ga je Jon video verovatno bi ga ubio znaci nije mu pomogao niko iz Nights watcha... druga stvar, pregovori Tiriona jao ja sam patuljak sad cu da sarmiram sve iako me ne gotive robinja sluskinja i rob evnuh. pocinjem da navijam da ih bastard Misfit sve odere. 

Link to comment

Kako se vratila? Sad samo treba da spoji razasute teritorije i preuzme punu kontrolu.

 

Ne mogu da dočekam više da se pojavi Night's King. Ili barem Drogon.

Pa realno već je jednom imala svoj kalasar pa ga izgubila/žrtvovala/osuo joj se/šta god da mu se desilo. I isto su joj se klanjali Džora i Dotraki kad je preživjela vatru :D mislim, nakon 6 sezona opet ona kreće u totalnu osvetu sa Dotracima... Mislim, meni je generalno ponovno povezivanje nje sa Dotracima besmisleno, bila, izgubila se, onda se oslanjala na Unsullied, onda joj zafalilo vojske pa se opet vratila među Dotrake i okupila kalasare... Malo mi smrdi na deus ex machina rješenje za priču gdje se ona uplela sa političkom i društveno angažovanom agendom u Mirinu i cijelom Slaver's Bay.

 

I sve je ovo ok, ali ako Tirion ne uspije da sačuva ono u Mirinu, (što je naravno nemoguće iz vizure D&D), džaba smo krečili, onda opet valja kroz pustinju i prašumu sa konjoljubiteljima :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...