Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ali bukvalno nijednu nisam sreo u jebenom srednjem veku, posebno sveže odbeglu iz očeve šumske komune.

 

A ti si putov'o po proslosti k'o Brendon Stark? :fantom:

Link to comment

Willy... Jel ne tražim mnogo ako kažem da odhebeš sa teme serije koja te ne zanima? Uđem da pročitam nešto pametno i naiđem na tvojih 10 postova verbalne prolivčine. Serija o Džordžu ili bilo koja druga se ne pravi za visoko inteligentne i kritički nastrojene već za plebs kome tri puta u sezoni moraš objasniti ko je ona plava što gajide zmajove :) Zato izabereš ili da napraviš hebeno remek delo kao što je The Wire koji ama baš niko u Amerikama nije gledao ili se umiliš hilbilijima i napraviš GoT. Izbor je i dalje na tebi... gledaj ili pak ne... samo nemoj da kukaš 10 puta na strani kako si razočaran a znaš unapred šta da očekuješ.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

+2000

 

Ne gledam got ali je jasno kao dan da je najzad sazrelo da se mi, kao forum, obračunamo više sa ovim smaračem vilijem!

Edited by Ruxin
Link to comment

https://www.youtube.com/watch?v=wGhQ2BDt4VE

 

Willy... Jel ne tražim mnogo ako kažem da odhebeš sa teme serije koja te ne zanima? Uđem da pročitam nešto pametno i naiđem na tvojih 10 postova verbalne prolivčine. Serija o Džordžu ili bilo koja druga se ne pravi za visoko inteligentne i kritički nastrojene već za plebs kome tri puta u sezoni moraš objasniti ko je ona plava što gajide zmajove :) Zato izabereš ili da napraviš hebeno remek delo kao što je The Wire koji ama baš niko u Amerikama nije gledao ili se umiliš hilbilijima i napraviš GoT. Izbor je i dalje na tebi... gledaj ili pak ne... samo nemoj da kukaš 10 puta na strani kako si razočaran a znaš unapred šta da očekuješ.

 

Realno ne tražiš mnogo i realno bi trebalo da ti izađem u susret, čak bih i voleo... ali jebiga, neću -_-

 

Moraćeš da mi veruješ na reč (a možda sapatnici mogu i da posvedoče) da je ovo što sad hejtujem samo usputno blazirano pljuckanje. Pre jedno 3-4 godine, kad sam se nadao nekakvom kvalitetu i smislu, kukao sam neuporedivo više i dosadnije.

Link to comment

pošto se inače vodi vrhunska diskusija o seriji pa ajde čovek da ne piše :lolol:

 

možda nekad malo pretera al generalno je u pravu

Link to comment

pošto se inače vodi vrhunska diskusija o seriji pa ajde čovek da ne piše :lolol:

 

možda nekad malo pretera al generalno je u pravu

 

All men must die :fantom:

Link to comment

Vaistinu morghulis. Moram da ugovorim neki dil sa Toni Adamsom koji je nosio Gregora na avataru, pa da čiji proxy izgubi tokom Cerseinog suđenja, taj više ne sme da postuje na GOT temi. Realno je on daleko manje bitan faktor od mene :nobles: i stoga neuporedivo manje rizikuje, ali nema veze.

 


 
Brate Toni, jel' se slažeš? Da unesemo malo dodatnog hajpa u predstojeći Cleganebowl? What is hype may never die!

PDZQW9M.jpg
 
r5az5NT.jpg?1

PzX202d.png
  Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Willy... Jel ne tražim mnogo ako kažem da odhebeš sa teme serije koja te ne zanima? Uđem da pročitam nešto pametno i naiđem na tvojih 10 postova verbalne prolivčine. Serija o Džordžu ili bilo koja druga se ne pravi za visoko inteligentne i kritički nastrojene već za plebs kome tri puta u sezoni moraš objasniti ko je ona plava što gajide zmajove :) Zato izabereš ili da napraviš hebeno remek delo kao što je The Wire koji ama baš niko u Amerikama nije gledao ili se umiliš hilbilijima i napraviš GoT. Izbor je i dalje na tebi... gledaj ili pak ne... samo nemoj da kukaš 10 puta na strani kako si razočaran a znaš unapred šta da očekuješ.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

:lolol:

Link to comment

izvrsna epizoda btw čista desetka :fantom:

kad ne znas sta ne valja pitaj bosancinu sta valja :fantom:

 

uini, sve moze, al nemoj samo posle da mi prodajes foricu da je planna odavno tehnicki vec mrtav :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Kad pomenu Ajatolah scenu sa Varisom, posle svake sekunde razmisljanja o njoj se razmere gluposti dupliraju :lolol:

Dakle, on saznaje da je ona nesto u toj reakcionarnoj organizaciji, onda joj trazi sve sto ona zna, a ona kaze "to su ona tri grada" (ali, pazi, ne kaze jedan, ili dva, nego sva tri i toeto), kao da oni, cudna mi cuda, to nisu mogli da zakljuce u drugom minutu po saznanju da takva organizacija postoji. Pa joj onda ne trazi da opise kako se ta saradnja odvija, kojim kanalima i na koji nacin pomazu, ne trazi joj ni imena svih ljudi za vezu izmedju gradova i harpijanaca, konkretne akcije u koje su umesani i dalje planove. O tome da, kad imaju jednog zivog i pricljivog, pa jos i zenskog i s detetom, clana organizacije, i mogu da pohvataju sve one koje ona poznaje da ni ne pricamo. I ok, kaze ona Astapor Brastapor i to, i on je posalje u Volantis - jer ce tamo biti sigurnija. Bice sigurnija s malim detetom i vrecom srebra u tri picke materine gde nikog ne poznaje nego u uzem podrucju grada koje drze pod kontrolom i sa namerom da uspostave potpunu kontrolu nad Mirinom, a naposletku i povrate ova dva grada koja su izgubili. Ako mogu da ubiju nju bilo gde u Mirinu, zasto bi bilo ko od ove lude druzine u njemu bio bezbedan? Zasto svi ne pobegnu u Volantis? I zasto su je uopste dovodili tako usred bela dana ako ce joj to promeniti polozaj da ce morati da je stite? Zasto je ne bi ostavili unutra da im dostavlja nove informacije? Jbmumater, ako je poenta ove scene bila da ostali gradovi pomazu pobunu, pa mogli su da naprave scenu od deset sekundi u kojoj ih Varis obavestava da ima informacije ko stoji iza svega. Kakvi glupanderi.

Edited by Malvo
Link to comment

uini, sve moze, al nemoj samo posle da mi prodajes foricu da je planna odavno tehnicki vec mrtav :fantom:

 

Dogovoreno. FUCKING CONFIRMED. Nema forica, očekujem da bude još ekplicitnije mrtviji. Ako slučajno usput zagine i Hound, neka. 

 

 

ljrqAXW.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...