Jump to content

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Misliš, tri? Valjda pored Irri i Jhiqui računaš i Doreah, jedinu koja stvarno zna znanje?
Ma znaju i ove dve, samo se prave. Doreah nije dovoljno egzotična.
Link to comment
Ma znaju i ove dve, samo se prave. Doreah nije dovoljno egzotična.
"Nije dovoljno egzotična"?!? Je l' ti to burazer gurnuo hepo kockice pod kapke?
Link to comment

Irri i Jhiqui su purebred Dothraki robinjice, it is known. Doreah je samo neka zapadna kurva koju je Viserys kupio da mu poduči sestru. YMMV.Edit: It's not hunting if you pay for it.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Što da pržiš Melisandre?Em je Francuskinja, em ti je prirodni saveznik. Bolje od nje da pokupiš neki dobar recept za supu od luka.
Zato sto je mrzim. Kalastura!Inace, jedva cekam da te moj brat Dzon dokusuri. (nigde nije pisalo da je on moj brat, ali ja to tako gatam)
Link to comment
Irri i Jhiqui su purebred Dothraki robinjice, it is known. Doreah je samo neka zapadna kurva koju je Viserys kupio da mu poduči sestru. YMMV.Edit: It's not hunting if you pay for it.
Prvo, ona je bila Iliriov poklon, a poklonu se ne gleda u zube. Drugo, sve su date kao robinjice.Treće, šta o tome zna neko ko kvasi gaće na Sansu Stark izdaleka? Edited by Razzmatazz
Link to comment

Podsetio bih te da si još uvek u službi kuće Lannister, te da manje gledaš Talenat, a više pratiš mog nećaka.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...