Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nije tačno, nego pišem nešto pa se nalivam kafom. Neću vam ništa spojlovati. :D

 

Ali mi je drago, Vini. što ipak pratiš. :)

 

PS. Ti svetli dani mog života i drugih vremenskih zona su se ogledali u tome što sam ko kraljica ujutro uz kafu i doručak gledala plejofove NBA lige.

 

Ja ranije gledao live al večeras je San Antonio

Link to comment

Ali mi je drago, Vini. što ipak pratiš. :)

 

Pratim preko penisa, da me ne zove ponedeljkom uveče staramajka da joj stručno objasnim koji je sad ovo bio što je onoj rekao za onog, komotno bih izignorisao.

 

Meni je drago skoro pa žao što si popustila sa prinudom presvlačenja avatara. Mislio sam čak sad kad je Archer krenuo da te oponašam i pokušam da animiram forumske mase na nešto slično, ali džabe, nemam ja takav uticaj. A šteta realno, ima ovde dobrih primera.

 

 

 

sterling_archer_by_fah_qeu-d84gkr0.jpg

lana_kane_by_fah_qeu-d84gkhw.jpg

doctor_krieger_by_fah_qeu-d84e4kj.jpg

 

 

Link to comment

Pa kad ste me otpalili i ti i Bata, kome, čemu da se nadam.

Каду су ти само они битни...

Link to comment

Na Youtube-u lik Frikidoctor kači prognoze šta će se desiti u narednoj epizodi... HBO mu je skinuo prognozu za treću posle 2 sata iako nije koristio nikakav video ili audio iz serije, a ni slike :) Kvaka je što je pogodio prve dve :D Ima na redditu transkripcija šta je prognozirao... ko je nestrpljiv kao ja.

 

Ovaj tip je prozreo u umove B&W. Ne da je to toliko tesko, ali svejedno, ovo sto je napisao zvuci potpuno realno, narocito ako kazes da je ubo prve 2 epizode

Link to comment

E s.... im se u ton film :)

Žalije mi Rikonovog jezovuka nego svih Starkova severa kombinovano :( Edit: Ostavljam malu mogućnostt da Amberi igraju ulogu Manderlija iz knjiga i da je ovo nameštaljka... ali znajući imaginaciju D&D teško :)

 

Edited by arheolog1981
Link to comment

Ovaj tip je prozreo u umove B&W. Ne da je to toliko tesko, ali svejedno, ovo sto je napisao zvuci potpuno realno, narocito ako kazes da je ubo prve 2 epizode

Ima scenario pred sobom, nema druge... ovako ne može ni Melisandra da pogodi :)

Link to comment

Upadljivo lošije režirano (za moj ukus) nego li prve dvije epizode, ali ima ok dijelova, ok su mi dijelovi na Zidu i Sjeveru. Dinklidž se smorio i opet izvlači koliko može iz sranja od materijala koji su mu dali ova dvojica. Dobar mi je Amber, ima senzibilitet Krajišnika :D

Link to comment

Vaistinu dobar Umber. Sem toga klasicna mesavina cock and fart jokes na koje smo navikli, zanimljiva flashback scena a i cock merchants su se smilovali i resili Vinijevu dilemu, kako i zasto Ser Gregor ubija nebitne likove po gradu.

 

A ovaj Frikidoctor ne da ima scenario pred sobom nego se ni ne trudi da to prikrije.

Link to comment

Ja moram ponovo da gledam zato što glupi HBO nije imao sabtajtls za dothraki. Razumela sam samo kad nabraja svoje realme.

Link to comment

2 dobre scene i 10 nepotrebnih dijaloga. cemu 3 minuta Tirionovog brbljanja i pricanja istih gluposti kao u svakoj epizodi. pijem i pokusavam da budem duhovit i onda reagujem na ljudsko nereagovanje na moj humor. isto tako 2 scene nepotrebne price o vec poznatim stvarima u Kings Landingu. svetle tacke, The Wall, malo Winterfella, i borba kod lonely towera... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...