Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nije on potegao nego Balon, a ovaj ga je u samoodbrani BJJ potezom bacio s mosta. Meni je tu najbednija ekspozicija: "Brate Balone, ja tvoj brat Juron, koga nisi video toliko i toliko, vratio sam se da te svrgnem s prestola. Brate Jurone, ti si kao što obojica znamo pokazao da se plašiš oluje, i zato nećeš moći na presto bla bla truć." I tek kad su sve izrecitovali stojeći na kiši, onda obračun.

 

nisam dobro napisao, ali na to sam i mislio; balon je potegao

tako da je pored njegovog tela na stenama pronadjen izvucen i krvav noz, sto znaci da se sa nekim borio, tako da nije pao sam od sebe sa mosta

 

meni dijalog nije los. juron je dosao da uzme presto, balon zna zasto ga juron ceka na mostu, da je slabiji fizicki i da nema ko da mu pomogne. a i da nema svrhe da bezi (jer gvozdeni ne bi pratili kralja koji je utekao pred opasnoscu), tako da pokusava da malo poremeti jurona i da se izvuce na foru. 

Link to comment

Znaju Boltoni od samog starta... kad su Bren i ekipa prespavali u pećini gde ih je nahranio jedan pripadnik planinskih klanova(Liddle verovatno), on im kaže da je glavni put opasan jer Boltonovi vojnici love vukove i da nude nagradu za informaciju o "certain other walking dead." A i u seriji znaju :)

 

U seriji im je rekao to Rik cini mi se. Ali da generalno jedini koji ne znaju su oni koje to ne zanima :D

Link to comment

U seriji im je rekao to Rik cini mi se. Ali da generalno jedini koji ne znaju su oni koje to ne zanima :D

 

U knjizi je Remzi, maskiran kao njegov sluga Rik, učestvovao u ubistvu dva dečaka koja su predstavili da su Bren i Rikon

Edited by arheolog1981
Link to comment

Sudeći po trejleru S06E03 kroz Brenov flešbek će pasti solidna šorka pri oslobađanju Lyanna-e Stark zatočene u Tower of Joy (Dorna, severni brdoviti deo).

 

28m36gn.jpg

Link to comment

Одгледао сад другу епизоду и задовољан сам развојем догађаја :jerry:

Link to comment

Одгледао сад другу епизоду и задовољан сам развојем догађаја :jerry:

Link to comment

 

 

najviše volim ove careve koji oće da se podsmevaju nečemu kao oni bi bolje a ni parodiju ne znaju da snime da bude smešno  :fantom: 

Link to comment

Ja čekam sada tri ujutro. Neće mene više Džejms Maršal i Amerikanci zajebavati. :D

Edited by MayDay
Link to comment

Kao čeka tri ujutro, a u stvari je opet otišla u neki singapurski Hong Kong da bi mogla da gleda uz branč  #hipsteraj

Link to comment

Nije tačno, nego pišem nešto pa se nalivam kafom. Neću vam ništa spojlovati. :D

 

Ali mi je drago, Vini. što ipak pratiš. :)

 

PS. Ti svetli dani mog života i drugih vremenskih zona su se ogledali u tome što sam ko kraljica ujutro uz kafu i doručak gledala plejofove NBA lige.

Edited by MayDay
Link to comment

Ja sam utakao flash od 16Gb u receiver (imam full HBO paket), naštelovao snimanje od 02:55 do 04:10, a budilnik na 07:00. Planiram da uz kafu i na miru (deca,žena, keva tada spavaju) odgledam epizodu, pa na posao. Ne mogu čekati 3 ujutro i leći u 4, radi se sutra + me čeka gomila sranja na poslu.

Link to comment

Na Youtube-u lik Frikidoctor kači prognoze šta će se desiti u narednoj epizodi... HBO mu je skinuo prognozu za treću posle 2 sata iako nije koristio nikakav video ili audio iz serije, a ni slike :) Kvaka je što je pogodio prve dve :D Ima na redditu transkripcija šta je prognozirao... ko je nestrpljiv kao ja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...