Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Epizoda pod radnim naslovom "Gde su sta rade?", jbt kao da se ne secamo kraja pete sezone.

 

Pored svih ovih naivnosti koje ste naveli meni je skidanje bilo previse obzirom da sam grickao suncokret. Misssiiimm stvarno.Gde se izgubise one scene socnog seksa? Oh wait...to je valjda trebalo samo da nas navuce na seriju.

 

S druge strane Elarija koja ubija brata u kolicima sa svojim otrovnicama moze bit zanimljiva posto su joj cerke (i sestricine valjda) obucene kao ultra-mega-giga ratinici, a vec je dokazala da joj nista nije sveto i da ne preza ni od cega. Ne kao kljucni igrac, ali kao neko cije pojavljivanje nosi neku kurvanjsku akciju, iza ledja.

 

 

@ Toni

 

Psi pripadaju sindikatu Pas Svetog Huberta, gonici, ali kao i svaki lovacki pas verovatno odvaja koske od mesa. Njihovo bekstvo i mali paz koji je postao nepobediv sa macem.

Link to comment

IxK0WRP6.jpg

 

 

Tad je imala brdo onih flašica i teglica po policama, možda popila neku koja privremeno zamenjuje ogrlicu.

Na put ka severu spakovala najnužnije, a ogrlicu baš ne mora da skida. ;)

 

 

ma glupost, kakvi im sve detalji promiču od sezone do sezone :mad:

Link to comment

 

S druge strane Elarija koja ubija brata u kolicima sa svojim otrovnicama moze bit zanimljiva posto su joj cerke (i sestricine valjda) obucene kao ultra-mega-giga ratinici, a vec je dokazala da joj nista nije sveto i da ne preza ni od cega. Ne kao kljucni igrac, ali kao neko cije pojavljivanje nosi neku kurvanjsku akciju, iza ledja.

Nije joj to brat nego vanbracni dever.

Link to comment

Šta mislite o teoriji da je Melisandre kćerka od Bloodravena i Shiere? Oboje su polu-Targarijen deca i Bloodravenova majka sezvala Melissa. Plus, Melisandre može da vorguje na oca.

Link to comment

Šta mislite o teoriji da je Melisandre kćerka od Bloodravena i Shiere? Oboje su polu-Targarijen deca i Bloodravenova majka sezvala Melissa. Plus, Melisandre može da vorguje na oca.

Ja mislim da je ona starija od njih.

Link to comment

otkud dvije sestre na brodu gdje ubijaju tristejna? zar ih nisu u posljednjoj epizodi prosle sezone sve tri vidjeli kako ih ispracaju sa obale?

 

9 od 10 scena u epizodi su teska debilana, ali vrhunac su mi serlok i poaro zvani dzora i dario koji bez ikakvih tragova koji bi im pokazali kud da krenu, od cijele kugle zemaljske odmah nabasaju na poljanu gdje je zmaj sletio kojem je valjda nestalo goriva pa nije mogao daleko. :isuse:

Link to comment

Pa požurile za njima i sustigle ih:

speedboat_1694648a.jpg

 

A praćenje tragova letećeg stvorenja smo pokrili krajem prošle sezone, vrhunska imbecilija. Slično kao kad u TWD Rick i Morgan prate tragove guma koje je automobil ostavio po putu.

 

Šta mislite o teoriji da je Melisandre kćerka od Bloodravena i Shiere? Oboje su polu-Targarijen deca i Bloodravenova majka sezvala Melissa. Plus, Melisandre može da vorguje na oca.

 

Čuo sam, zvuči imbecilno kao i sve teorije koje se oslanjaju na rodbinske veze sa likovima koji se u knjizi ili ne pominju ili su sasvim periferni.

 

Doduše, meni je već bilo glupo što se Bloodraven pojavljuje kao Brenova trooka vrana, ali ajde. A sad kao treba da se objašnjava ljudima ko je Shiera Seastar i ko je bio Aegon the Unworthy i bla bla bla. Zašto, pobogu? Kako to doprinosi priči?

Link to comment

Ima li jos diskutanata koji navijaju za to da se Beli hodaci sto pre stuste na jug, pobiju sva govna i pojedu zmajeve?

 

ispravka

Edited by Malvo
Link to comment

otkud dvije sestre na brodu gdje ubijaju tristejna? zar ih nisu u posljednjoj epizodi prosle sezone sve tri vidjeli kako ih ispracaju sa obale?

 

 

izgleda ekspresno našle brod u Dorni ili naterale posadu nekog broda da ih dovede do Kingslendinga,

 

a onda sa jednog broda prelaze na drugi

ili su imale neku super žvaku za posadu broda gde je princ da ih ubede da ne moraju da ih otprate do brata od strica

ili su sve pobili, ali tiho tako da brat Tristan ništa ne čuje šta se gore na palubi dešava

 

neko prikradanje brodu ronjenjem ili plivanjem nije bilo - bile suvlje nego Teon i Sansa kad su prelazili reku

 

 

e, da

fali mi Bron, jedini gotivni lik u seriji  :)

Link to comment

Ima li jos diskutanata koji navijaju za to da se Beli hodaci sto pre stuste na jug, pobiju sva govna i pojedu zmajeve?

 

 

Ima, evo javljam se. Nesto sam razmisljao o tome posle onog sto sam sinoc napisao o mogucem kraju serijala, mozda bi najzanimljivije bilo da Martin to zavrsi pesimisticno, tako sto sile mraka i hladnoce izgaze sve ovo i cao, razlaz. Al ne verujem, lincovali bi ga :D

Link to comment

Ima li jos diskutanata koji navijaju za to da se Beli hodaci sto pre stuste na jug, pobiju sva govna i pojedu zmajeve?

 

ispravka

+1

 

Zmaj na raznju. Srpski srednjevjekovni specijalitet!

Link to comment

Vini, ja sam sad popizdila. Kolega me ubeđivao da Melisandre neće oživeti Džona Snoua, nego će on da vorguje kroz Ghosta, a ona će samo da stavi glamor na nekog levaka da izgleda kao Džon, da bi wildlings i drugi i dalje imali motivaciju u životu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...