Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ma najbezobrazniji. Mene interesuje Martinova priča, ma kakva god bila. To što sad Kurta & Murta snime nešto svoje i nalepe GoT etiketu preko toga doživljavam kao one kineske kopije adidaski (pardon, Adiddadas). Ko voli, nek izvoli - ja vala ne.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

ma pusti ih predomisliće se kada krene nova sezona, nisu to jaki karakteri da izdrže do izlaska knjige  :P

- nego šta mislite koliko ćemo morati da čekamo dok ne saznamo sudbinu džona snežnog, ja tipujem da će vaskrsnuti u 7 epizodi ^_^

Edited by gone fishing
Link to comment

Tužna sam. S kim ću ja da ostanem mlada pored svih vas namćora...

Ne ostaje se tako mlad.

 

Uostalom, ti si uvek bila aktivna i usplahirena pred svaku sezonu i onda kad sezona krene, nema te ni jednu reč da napišeš ovde. Dobro, jesi malo tamo u prvim sezonama, a posle ništa. I nemoj sad da se vadiš, tipa, bila sam tad u FRA pa sam zaglavila u petit klonji i morala sam da čuvam bateriju na tabletu za kontakt sa vatrogascima.

Link to comment

Nadam se da ce Starkova deca napokon dobiti znacajniju ulogu od obicne dece koja tumaraju po kojekavim gudurama.

I da ce Sersei razjebati one verske fanatike.

Link to comment

Vini, da li si zašiljio olovku i spremio ris papira? :)

 

Toliko sam ga zašiljiio da sam zaboravio da treba da krene :yawn2: Da mi danas nije stigla na prevod neka usrana retrospektiva prethodnih 150 sezona na osam strana teksta, ne bih ni znao.

 

Uostalom, ti si uvek bila aktivna i usplahirena pred svaku sezonu i onda kad sezona krene, nema te ni jednu reč da napišeš ovde. Dobro, jesi malo tamo u prvim sezonama, a posle ništa. I nemoj sad da se vadiš, tipa, bila sam tad u FRA pa sam zaglavila u petit klonji i morala sam da čuvam bateriju na tabletu za kontakt sa vatrogascima.

 

Tako je, samo oštro i bez cinculiranja, Stannis-style.

 

Što se mladosti tiče, ja u se ovim poznim godinama mislim da batalim vaše mladalački nesputano svlačenje rasparčanih fajlova sa takozvanog interneta. Nego lepo, ako se zateknem pred TV-om kad mi HBO pusti - neka pusti. Bar se ovog aprila ne igraju relevantne PL utakmice ponedeljkom pa nemam sukob interesa.

 

Prosto ne znam šta bi trebalo tako epohalno (glupo) da čujem da se desilo da bih morao da skinem epizodu. Eventualno ako objave da je Džon Snežni reinkarnacija Rikarda Starka i tako otac svom ocu Nedu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...