Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Animirajte ih malo, ljudi, ne budite lenji angry.gifJesam ubudžio quote? Nešto sam izmenio, boktepitašta...Edit: Jesam penis. Neka, izmeniću potpis dole, kad već niko neće da mi kaže gde se menja to sranje ispod avatara.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Animirajte ih malo, ljudi, ne budite lenji angry.gifJesam ubudžio quote? Nešto sam izmenio, boktepitašta...Edit: Jesam penis. Neka, izmeniću potpis dole, kad već niko neće da mi kaže gde se menja to sranje ispod avatara.
Pa odes u profil i tamo gde treba da popunjavas pol, datum rodjenja ima i nesto sto se zove 'custom title'. e pa tu!Dakle, cekamo jos: Hatorija, Lrda, Lynn, Ljilju Srpkinju, Miralema (znam da je pogledao par epizoda najmanje), Rodzera, freaknsa...a izlozicemo jos neke da pocnu. :)
Link to comment

E pa ne može tako, Mau, vidi šta si sad napravila! Lynn umesto da obavlja esencijalne društvenokorisne aktivnosti na Desanki, ona sad ovde gluvari. Neću tako da se igram. Bugger you guys, I'm going home angry.gif

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Littlefingera je već neko furao ranije... Calavera?Ja hteo matorog Boltona, ali nigde krštene fotke sa seta, moraću da improvizujem. <_<edit:typos

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...