Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ja imam samo lažni Facebook nalog sa nula prijatelja, i zato sam ispao... Joffrey :o

 

Ja nemam FB pa sam da se ne osećam izopšteno uradio prva dva kviza koja su mi izašli nakon guglanje ,,which game of thrones character".

 

Prvi koji sam probao rekao je da sam Arja Stark, a drugi Džon Snou. Znači il' sam slepa devojčica, ili sam mrtav (ili zombi, ili hodač, ili ću vaskrsnuti).

Link to comment

@Middle> A realno, jedan je od retkih novih likova u petoj knjizi da valjaju. Šteta što ga nije bilo u seriji.

 

 

U pitanju je severnjački lord čiji su sinovi pali na Red Wedding i/ili ostali u zarobljeništvu kod Frejova. Kad mu dođe Davos da lobira za Stannisa on kaže da neće, lojalan je Lanister-Frej-Bolton koaliciji, odseče mu glavu i nabije na kolac ispred zgrade da ceo komšiluk vidi, i onda mu Frejovi vrate naslednika. Posle ide e sa njima na Boltonovu svadbu i nosi tone hrane za gozbu, ali Frejovi misteriozno nestanu usput, a on u Winterfelu svima redom nudi neku pitu koju je kao od kuće poneo, mnogo je dobra, svi obavezno da je probaju, itd.

 

Link to comment

Kažu da je ova cica što igra Margaery Tyrell bila prošle nedelje na Zlatiboru, snimala valjda nešto na Tari. Poznanik pričao sa njom, kaže normalna žena. I kaže za Snow-a: 'You never know!'

Margaery Tyrell: Likes manipulating people

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...