Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Btw, razmišljam koliko je glupo bilo nabadanje Džona na kraju - oni su ubili osobu na kojoj im počiva krhki mir sa Divljanima, i šta sada, kada su im hiljade Divljana sa ove strane Zida ? Njih 50 će da se bori protiv npr. 5000 Divljana koji ih mrze iz dna duše, bez Zapovednika i Meštra, u polusrušenoj tvrđavi. Pa ne bi mogli ni da se od onog jednog Diva odbrane, a kamoli od ostalih kojima se otvara istorijska prilika da unište Noćnu stražu.

па није баш да на Зиду стражаре нарочито интелигентни ликови

Link to comment

Pa šta bi ti, da su prosto zamandalili vrata kad su se Jon & co. doteturali do zida praćeni divljanima? :mad: Naravno da ne, prvo će da ih puste unutra da budu brojčano nadjačani 100 prema 1, a onda će da krenu da ih izbacuju.

Link to comment

A da, i ta scena sa otvaranjem kapija je ultimativno glupa, čak i ako zanemarimo da je Torn mogao da izigrava osobu sa oštećenjem opažanja. Pa zar ovi nisu zapalili na brodove pred Hodačima i zombijima?  Otkud oni pred kapijom sa pogrešne strane Zida, tu bi bili samo ručak za Hodače ? A i gde su Stanisovi brodovi ?

Link to comment

... što Merchantsima daje ogromnu dozu kreativne slobode, koja će verovatno da se završi u potpunom fijasku.  

Bojim se da je serija već tu (celu ovu sezonu, barem).

Link to comment

Kažu da je ova cica što igra Margaery Tyrell bila prošle nedelje na Zlatiboru, snimala valjda nešto na Tari. Poznanik pričao sa njom, kaže normalna žena. I kaže za Snow-a: 'You never know!'

 

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

Link to comment

valjda je jasno da smo mi divljani u toj podjeli. kad su se vec ovuda motali, meni bilo cudno sto nisu ovde snimali i scene iza zida. recimo u crnoj gori, da zadovolje pantu.

 

ko je jos umro u knjigama? u spiler pisite, naravno.  kontam da mi ipak vodimo sa stanisom, trantom, dvije male... 

Edited by Timmi
Link to comment

Znaš sve one likove koje su izostavili iz serije? E pa tri četvrtine njih je izginulo -_-

znaci, svi iz serije su zivi? i bolje ribe u seriji. dominacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...