Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ako oćete da vam bog da sreće i zdravlja znate adresu  :fantom:

 

Like Tyrion you are courageous and you don't have cold feet and you say what you think. People love you for what you are.
Edited by Hella
Link to comment

Ja Cersei. Nisam zadovoljan, da ne kazem shame :( A neki dan kliknem na nesto kako ces izgledati za 50 godina i ispadne mi baba dosta drzeca, da ne kazem dobra riba. I definitivno shvatam da sam zensko zarobljeno u muskarcu. Ne znam da li da me to raduje ili brine :unsure:

Link to comment

Upravo odgledao poslednju epizodu pete sezone. Jbt, pa kakav je ovo kraj - možda je mrtvo pola likova iz serije, a možda nije niko od njih. Ako ne računamo sporedne likove poput Merina Trenta, Stanisove žene i Remzijeve konkubine, ničija sudbina nije prikazana eksplicitno, od Deneris, preko Stanisa, Sanse i Teona, Arje, Tristana Martela, pa do Džona Snežnog (čak ni Mirsela nije 100 % sigurna, premda jeste verovatno zakovrnula, možda je vrate sa nekim invaliditetom i slično), što Merchantsima daje ogromnu dozu kreativne slobode, koja će verovatno da se završi u potpunom fijasku. Vidim da u seriji još uvek ima likova koji su skončali u knjigama, i ta nesinhronizovanost radnji iritira prilično.

 

Btw, razmišljam koliko je glupo bilo nabadanje Džona na kraju - oni su ubili osobu na kojoj im počiva krhki mir sa Divljanima, i šta sada, kada su im hiljade Divljana sa ove strane Zida ? Njih 50 će da se bori protiv npr. 5000 Divljana koji ih mrze iz dna duše, bez Zapovednika i Meštra, u polusrušenoj tvrđavi. Pa ne bi mogli ni da se od onog jednog Diva odbrane, a kamoli od ostalih kojima se otvara istorijska prilika da unište Noćnu stražu.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...