Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Aha, znači recept za dopiranje do tebe je javna provokacija, a ne preko PM? OK, zapisao.

 

220.gif

 

Kasting slobodno prenesi sama, ne sećam se više šta sam pisao.

Link to comment

citam postove od prvog neprocitanog i razmisljam kako bi mau sad uletila s rasporedom vesteroskh gradova po srbiji kad uleti uini s istom recenicom. sledeca misao: nece mau izdrzati da ne prokomentarise i eto je vec na sledecoj strani :D 

 

dva utiska: kako mogu da se predvide postupci ljudi koje nikad nisi vidio u zivotu i, boktejebo, poceo sam da razmisljam ko uini :(

Link to comment

Pa jesam kad si redovno najpristojniji i najodmereniji u moru pomahnitalih hejtera. Tvoju glavu ćemo prvu na kolac.

 

U spojleru zbog nesrećnog Timija. When you gaze long into the nerdy abyss, the nerdy abyss gazes into youuuu...

 

 

 

Ti si Stannis u seriji. Namćor, ali precizan i pravedan. Ne bih ti bila student.

 

Ja sam true Misa. Mesijanski kompleks all over.

 

Bata je Tyrion.

Ej. Nećemo valjda sad da se vređamo? 

 

Kakav Stannis, bugger te Stannis. Zna se valjda čiji sam avatar ja nosio iako su me™ zlotvori sistematski upropaštavali skoro od starta.

 

Ditto za Razza, njegov Džejmizam™ bi mogla nožem da sečeš.

 

Ti si jedna Sansa sa kompleksom khaleesi, it is known.

 

McCabe je Septa Mordane.

Nisam ja Sansa!

Jok i nisi. Mislliš da bi blood of the dragon pobegla sa foruma podvijenog repa zato što su je moderatori, buhuhu, uvredili? Naravno da ne bi, nego bi se vratila čim pre w/fire & blood. 

 

Sansica, sa druge strane, bi meekly otišla na Littlefingerov forum i ofarbala kosu da je niko ne prepozna. 

 

Hoćeš da otpevaš nešto, da proverimo?

LOL!!! Trenutno oslobadjam robove. Posle ću doći da spržim Teachera I Radišu.

 

Ko bi oni bili?

Modovi moraju da budu archmaesters.

 

Teacher je onaj senilni Embrose čije gaće pere nesrećni Pate u prologu za FFC, a Radiša... pošto mi je kolega liverpulđanin može da bude Marwyn the Mage.

Hahhahahahhah.

 

A Calavera?

Calavera je tvoj stunt double u čuvenom filmu Happy Little Elves in Tinkly Winkly Town, znači mora da je Jeyne Poole, ovde maskiran u Aryu:

 

Jeyne_Poole_TheMico.jpg

 

Muž mu je naravno Lrd.

Pre nego što me pitaš, ako je Lrd Ramsay:

Ramsay_Snow_TheMico.jpg

 

... onda mu je Syme Reek. Kad se setim šta mu je radio na TD temi, horor... ja sam uglavnom gledao -_-

 

Reek_TheMico.jpg

Što više razmišljam u ovom pravcu, to više ima smisla. Ovo je Symetov spasitelj, King of Burundi-Beyond-the-Wall: Mansa Dabović-Rejder.

 

Mance_Rayder_TheMico.jpg

Lol!!!

 

Miralem može da bude J Slint.

Host je Littlefinger.

Funk soul sister je Arja Stark.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

jbt morao sam da guglam. isprva sam pomislio da je u pitanju baba koja je sprovela sersei pa sam se iskreno, malo zabrinuo. 

 

ustvari je neki nebitan lik iz prve sezone na koji sam zaboravio. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...