Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

joj jest, to sa orasi je bio mozda jedan od prvih epskih wtf momenata.

dozvoljavam da sam uspeo potisnuti neke ranije, i ovaj sam nekako skoro zaboravio.

Link to comment

joj jest, to sa orasi je bio mozda jedan od prvih epskih wtf momenata.

dozvoljavam da sam uspeo potisnuti neke ranije, i ovaj sam nekako skoro zaboravio.

Ја не знам као Винију изгледа живот кад се он у сваком тренутку сећа свега тога.

Link to comment

Uh, ovo je isto bilo dobro. Orasi = Rickon :lol: Ali bar im teoretski dozvoljava da zaskoče taj zaključak - i do oraha su pratili trag dece, divljakuše, džinovskog retarda, i dva vuka. Ova dvojica će do prstena pratiti trag letećeg zmaja (u čemu nekako imaju iskustva), a onda će da pogledaju dole u travu. I to ne čak ni kad dođu do zmajevog gnezda, nego tamo negde dole bezveze, gde su sve moguće tragove izgazili milioni kopita. Šta koji kurac pokušavaju da nađu u tragu Dothraki khalasaara?! "Hmmm... čini mi se da su ovuda prošli konji. Da vidimo šta su nam ostavili osim balege."

vrteli su se u krug oko nje, onakvi tragači bez problema nalaze prsten u centru kruga. na sve se mislilo :fantom:

 

nije da je mnogo bitno, ali i ja sam shvatio da je ona taj prsten bacila da ih ne bi razljutila a ne da bi ostavila trag...

Link to comment

Ја не знам као Винију изгледа живот кад се он у сваком тренутку сећа свега тога.

 

Kratko.

 

894db5e4437a56e2ff201a8b520ddc30.jpg

Link to comment

vrteli su se u krug oko nje, onakvi tragači bez problema nalaze prsten u centru kruga. na sve se mislilo :fantom:

 

nije da je mnogo bitno, ali i ja sam shvatio da je ona taj prsten bacila da ih ne bi razljutila a ne da bi ostavila trag...

cekbre, sto bi ih prsten razljutio?

sto se opet udala posle smrti vodje kom su oni okrenuli ledja?

Link to comment

pitajte mene pitajte mene

 

"kada vidi dotrake, ona zna šta to znači, njena veza sa Drogom je bila jedna stvar, ali njega više nema, i ona zna da je on na neki način bio anomalija. ostavlja prsten ZATO ŠTO JE PAMETNA   :Hail:  :Hail:  :Hail: taj prsten je kao mrvica hleba koji će da pokaže pravac u kome je odvedena i neko će down the line hopefully who means her less harm than the dothraki will notice" još jednom  :Hail:  :Hail:  :Hail: imam neopisivu želju posle ovoga da dotičnog idiota sretnem negde. 

Link to comment

Ја не знам као Винију изгледа живот кад се он у сваком тренутку сећа свега тога.

hm

clockwork24.jpg

Link to comment

pitajte mene pitajte mene

 

"kada vidi dotrake, ona zna šta to znači, njena veza sa Drogom je bila jedna stvar, ali njega više nema, i ona zna da je on na neki način bio anomalija. ostavlja prsten ZATO ŠTO JE PAMETNA   :Hail:  :Hail:  :Hail: taj prsten je kao mrvica hleba koji će da pokaže pravac u kome je odvedena i neko će down the line hopefully who means her less harm than the dothraki will notice" još jednom  :Hail:  :Hail:  :Hail: imam neopisivu želju posle ovoga da dotičnog idiota sretnem negde. 

 

Zato što je pametna i lepa i dobra i pravdoljubiva i uopšte onako zmajevita :D Odakle citiraš? #pitamzadruga

Link to comment

Zato što je pametna i lepa i dobra i pravdoljubiva i uopšte onako zmajevita :D Odakle citiraš? #pitamzadruga

 

sa onog inside the epizode, mrzi me sad da tražim link, naći ćeš

Link to comment

јесте да је радња читаве сезоне терана тим what are the chances ситуацијама, али ипак се надам да неће наставити том скрнавом стазом у коме ова двојица набасају на прстен у трави... треба одржати какав такав квалитет док џон сноу не постане бели шетач  :fantom:

Link to comment

cekbre, sto bi ih prsten razljutio?

 

a160fb61b4816891288ab14db523ad86.jpg

 

:fantom:

 

 

sto se opet udala posle smrti vodje kom su oni okrenuli ledja?

 

Mudro zboris, mladi dzedaju. Nidje veze.

Link to comment

Ma gotovo je sad, Pavlovljev prsten je bačen u travu.

Bojim se samo ako ga prvi nađe bata Đora - da li će da ga čuva za nekog budućeg Denijevog sina sa pričom "ovaj prsten sam prvo ja pet godina držao u dupetu, pa onda bata Daario dve godine, pa mi ga je vratio kad su mi ugradili Tyroshy colostomy bag te sam imao opet gde da ga držim. Sad je tvoj!".

Ili zbog nekontrolisane ljubavi ga drži na sebi kao princa Alberta i tako postane džek pot za svakog cock merchanta od Volantisa do Ashaija.

Bože kako serem k'o foka. Beniof i Vajs izvlače ono najgore u meni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...