Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

hvala. pitam zbog onog bacanja prstena. posto sam istripovao da je bitan detalj

kao sto mislim i da ono nekoliko puta ponovljeno posmatranje dzona od ww, pa zatim i susret oci u oci jasno govori da ce se oni jos susretati

Link to comment

Meni je prvo palo na pamet da je to kao neki venčani prsten od braka sa Kal Droga, pa ga je bacila da je ne prepoznaju. Mada posle mislim, kako da je ne prepoznaju, nju je baš teško zaboraviti, a pritom joj i zmaj leškari tu negde. Onda je neko ovde spomenuo kao da baca prsten da bi ostavila trag ako neko dođe da je traži, ali i to je onako, vrlo nategnuto (zašto bi neko prošao baš tuda?).

Link to comment

kao sto mislim i da ono nekoliko puta ponovljeno posmatranje dzona od ww, pa zatim i susret oci u oci jasno govori da ce se oni jos susretati

11419105_1162694013748113_60332833_n.jpg

Link to comment

Meni je prvo palo na pamet da je to kao neki venčani prsten od braka sa Kal Droga, pa ga je bacila da je ne prepoznaju. Mada posle mislim, kako da je ne prepoznaju, nju je baš teško zaboraviti, a pritom joj i zmaj leškari tu negde. Onda je neko ovde spomenuo kao da baca prsten da bi ostavila trag ako neko dođe da je traži, ali i to je onako, vrlo nategnuto (zašto bi neko prošao baš tuda?).

a meni da je vencani iz ovog drugog braka, pa da ovi ne provale da se preudala i izneverila njihovog bivseg vodju

Link to comment

a meni da je vencani iz ovog drugog braka, pa da ovi ne provale da se preudala i izneverila njihovog bivseg vodju

 

isto mislimo (samo verenicki). 

Link to comment

Meni je prvo palo na pamet da je to kao neki venčani prsten od braka sa Kal Droga, pa ga je bacila da je ne prepoznaju. Mada posle mislim, kako da je ne prepoznaju, nju je baš teško zaboraviti, a pritom joj i zmaj leškari tu negde. Onda je neko ovde spomenuo kao da baca prsten da bi ostavila trag ako neko dođe da je traži, ali i to je onako, vrlo nategnuto (zašto bi neko prošao baš tuda?).

zasto su bron i djejmi naleteli na malu i malog odma cim su usli i grad?

zasto je brajana naletela bas na stanisa koji skuplja drva za rostilj u sumici iako smo ga videli da je bar milju od iste na pocetku fajta?

 

zato sto je to takva serija.

 

nem pojma, mozda su bacili prsten samo da bismo o tome razmisljali.

Link to comment

a meni da je vencani iz ovog drugog braka, pa da ovi ne provale da se preudala i izneverila njihovog bivseg vodju

 

 

isto mislimo (samo verenicki). 

 

ја сам контао да има везе са односима дотракија и тог/тих градова, да сакрије да је владар или владарева жена њихових непријатељ

Link to comment

Naravno da će Dario & Džora the Eksplora da prođu baš tuda i nađu prsten, u onom beskrajnom razgovoru u pustoj prestonoj dvorani su pitali Tyriona da li ima iskustva "tracking animals".

 

Fenomenalno pitanje, trebalo je da im kaže "Imam iskustva, redovno pratim galebove, lastavice, sokolove... Niko nije bolji od mene u praćenju traga letećih životinja. Jer to niko na svetu ne radi."

Link to comment

a ceo taj momenat kad pederce dario delegira ko ce sta da radi lici na dijaloge iz onih kratkih kaubojskih stripova sto idu posle komadanta marka da popune broj strana :fantom:

Link to comment

Ja se ne sećam da li je u tim stripovima neko pričao o praćenju tragova letećih životinja, ali kladim se da nije. Kladim se da bi im urednik vratio scenario i pitao ih šta koji kurac to rade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...