Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Zato što ohrabruje osvetništvo kao vrhunac svih emotivnih stanja.

 

pa ako ladna osveta nije vrh brate onda ne znam šta jeste :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Ubiste Džona,kopiladi!

Najjaci je Vini koji se koprca da objasni da iako je stvarno mrtav u seriji da tako nece biti u knjigama jer ne bi mu Martin to ucinio! :cry:

Link to comment

A jeste, zvone mi testisi za sudbinu 1 Snega onoliko. MMW, nema šanse da ga ne vrate u nastavku ovako ili onako, ni Cock Merchants ni Martin.

Link to comment

-1

 

Asimetricne sise, kladim se da su Lenine bolje :fantom:

riportovan si zbog asexualnosti i promocije kocke! plus, ostavio si post na temi a da nisi napisao Cock Merchants.

Link to comment

A jeste, zvone mi testisi za sudbinu 1 Snega onoliko. MMW, nema šanse da ga ne vrate u nastavku ovako ili onako, ni Cock Merchants ni Martin.

Prva i druga recenica ti nisu uskladjenje.

Link to comment

Ma jesu, potpuno mi je meh lik bio i ostao. Problem je što mu je data ključna uloga u priči, eliminisati ga sad je sečenje grane na kojoj sediš. Na Zidu se svašta dešava, a bukvalno nema ko da ta dešavanja isprati ako JS zagine za trajno. Zamisli sledeću sezonu u kojoj se prate doživljaju Allisera Thorna i malog Olija, njihovi pregovori sa divljacima, itede. Ne radi se tako, jebiga, čak ni Cock Merchants nisu dovoljno ludi da to pokušaju na svoju ruku.

 

Jedino je pitanje koliko će biti glup mambo-džambo oko oživljavanja. Ja bih pare stavio na "veoma".

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ma jesu, potpuno mi je meh lik bio i ostao. Problem je što mu je data ključna uloga u priči, eliminisati ga sad je sečenje grane na kojoj sediš. Na Zidu se svašta dešava, a bukvalno nema ko da ta dešavanja isprati ako JS zagine za trajno. Zamisli sledeću sezonu u kojoj se prate doživljaju Allisera Thorna i malog Olija, njihovi pregovori sa divljacima, itede. Ne radi se tako, jebiga, čak ni Cock Merchants nisu dovoljno ludi da to pokušaju na svoju ruku.

 

Jedino je pitanje koliko će biti glup mambo-džambo oko oživljavanja. Ja bih pare stavio na "veoma".

Бре око њега се врти цела прича. Сад што сте вас двојица љубоморни што је момак бољи фрајер...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...