Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ali kakvo bekstvo iz crtaca, dobro se nisu metli u katapulte pa katapultirali.

U knjizi je isto ludilo, pomažu im neke divljanke i jedna od njih nosi konopac kojim će kao da se spuste niz zidine.. Ali kad se popnu, shvate da je baš ta ostala dole da se pegla sa stražarima dok oni beže. I onda šta će, skočili...
Link to comment

U knjizi je isto ludilo, pomažu im neke divljanke i jedna od njih nosi konopac kojim će kao da se spuste niz zidine.. Ali kad se popnu, shvate da je baš ta ostala dole da se pegla sa stražarima dok oni beže. I onda šta će, skočili...

 

giphy.gif

Link to comment

sta ti mislis uini, da li su, i ako jesu, kako ono dvoje smrda preziveli skok sa zidina?

bilo je tu bratbratu 25-30m slobodnoga pada, mozda i jace.

El98LqB.gif

Link to comment

ok, odgledao. i mnogo je gore nego sto sam ocekivao citajuci vazdan komentare.

jebote, ovo je verovatno nesto najlosije sto sam svojevoljno pogledao.

nema vise sumnje da je ovo najgora serija koju sam ikada pratio.

 

ako bih morao da se odlucim za najgore od najgoreg, momenat kada dario postavlja kepeca za sefa grada je verovatno nesto najjadnije ikada napisano.

 

novi planina je nista manje sramotan, kao i to kako su zatvorili konstrukciju sa sansom i smrdom.

 

raspala barbika koja baca prsten u sred nicega kako bi je nasli, i konjanici koji se materijalizuju u milionima, sunce ti jebem.

+18963254784122398745821133

МИслим да се ТК™, њихови моронизми и ја растајемо. Што купих претходне сезоне на ДВД, после овога нико неће хтети да му их и поклоним. :isuse:

Link to comment

Onu vojsku divljana sto mu Jon Snow neda, koja je vecinom zaginula od white walkera i koju zivo zabole za to ko ce da bude u KL a kamoli u WF. Iskreno se nadam da nisi u pravu. Jednostavno Stanis je odradio to za sta je bio potreban, pokazao je da ako juris vlast po svaku cenu sve izgubis i uleteo je u sorku sa divljanima kada je to trebalo. Sad su od njega ostali samo repovi u vidu Sir Onion-a i Melisandre.

 

Ne kontam onda zašto ne bi prikazali Stanisovu smrt ako je mrtav? Bio bi to lep trenutak osvete Briene koja je posle svega ipak uspela da se oduži svom prvobitnom kralju tj da ga osveti, dodajmo da je ona bila glavni osumnjičeni za tu smrt. Tvorci serije sigurno ne bi uskratili mase još jednog teatralnog ubistva u kome život/kajanje/tuga/koja-sam-ja-ispao-budala misao cure Stanisu iz očiju, kao što su se na Džoniju Snegu naređali svako ko je imao bodež u krugu od 50 metara.

Teorija da će Melisandra da oživi Snoua mi pije vodu jer:

 

- ne znamo što je napustila Stanisa

- ne znamo što je došla u Vinterfel, samo je prošla pored likova koji su joj otvorili vrata ne rekavši ništa. Što može da se tumači kao da je u vatri™ videla smrt Džona i krenula odmah jer se gvožđe kuje dok je vruće, a leš se oživljava dok je topao :) 

 

Tako da me ne bi čudilo da je teorija istinita, a za Stanisa kuću stavljam da je živ, ako nije nema veze i ovako živim u stanu. :)

Link to comment

I ja sam prvo pomislio da je dublerka, reko nema šanse da se ona skinula.

 

No taj deo epizode mi je najbolji...od početka želim da Sersei strefi nešto strašno i užasno...i konačno je to došlo, u onim scenama kada se vidi da se lomi iznutra i da je sve to previše za nju. Odlično. Još da umre uskoro i super.

 

Najgluplji deo epizode je skončavanje Stanisovo. Opet jedan od tih ,,ups ne znamo šta sad s njim" momenata. Ne znam da li je ijedan lik toliko unakažan u seriji koliko njegov (od bitnijih likova naravno).

Link to comment

kad je sektasica izvadila onu britvu mislio sam da ce joj obriajti muf :fantom:

 

inace, najiskrenije se zahvaljujem uiniju i ostalima, bez ovako kvalitetnog hejta ne bi pregurao sezonu :D

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...