Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ma ko zna na šta njega i ugovor obavezuje. Možda i pored toga ne želi bad blood sa njima, kad im je saradnja tako lepo počela.

 

 

Nego, za šestu sezonu (ako ćemo baš biti mazohisti do kraja), da krenemo i mi da webcamovima snimamo sebe za te fan reactions videos? Ja znam da ja volim svašta paorskom rečnikom da propratim tokom epizode.

 

 

 

BTW, ako pogledate Plan'nu malo bolje, faca i oči su mu drugog kolorita i saturacije od ostatka njega. Što će reći, faca je nacrtana, odštampana na nekom ink-džetu u Kajburnovoj kancelariji i samo zalepljena iznutra u šlemu. 

Link to comment

BTW, ako pogledate Plan'nu malo bolje, faca i oči su mu drugog kolorita i saturacije od ostatka njega. Što će reći, faca je nacrtana, odštampana na nekom ink-džetu u Kajburnovoj kancelariji i samo zalepljena iznutra u šlemu. 

da bre.

nadrealno jadnicki izgleda.

Link to comment

Ovo što si pomenuo se prvi put pojavilo nakon silovanja Cersei, ali od pre 7 dana ovde postoji nekoliko važnih momenata. Nakon tornada koji se digao u blogosferi nakon Ramsay-Sansa prve bračne noći, pa još paljenja Shireen na lomači, konačno je u širem krugu počelo da se primećuje da je sve ovo pisano po nekim knjigama i slučajno odjednom svi u glas govore "Alo braćo koji vam je kurac, pa ovo nije nigde ovako napisano"

 

Došlo je do toga da su D&D nakon epizode 9 počinili kardinalni greh - nakon prvobitne reakcije gledalaštva, morali su da se vade ko pizde "Eto nama je Martin rekao da će Shireen spaliti u šestoj knjizi", što je do sada bilo nepojmljivo, to je ogroman spoiler između dva sveta, naravno da će sledeće sezone donositi spojlere, ali niko ne može biti siguran jesu li po Martinu ili su ih ova dvojica izmislili. Koliko god Martin da je bio zadovoljan ovolikim hajpom prošlih sezona, ne mogu a da ne mislim da mu ovo itekako ide na qrac.

 

Meni je sasvim realno da im je matori rekao gomilu stvari koje ce se desiti i da oni sada to ubacuju i pre knjige. Nakon 5 sezona red je dosao da i mi koji ne citamo mozemo da spojlujemo citacima.

 

Takodje ako matori ni posle sledece sezone ne objavi knjigu zahtevacemo da se ovaj topic zove VIP

 

 

 

 

 

 

BTW, ako pogledate Plan'nu malo bolje, faca i oči su mu drugog kolorita i saturacije od ostatka njega. Što će reći, faca je nacrtana, odštampana na nekom ink-džetu u Kajburnovoj kancelariji i samo zalepljena iznutra u šlemu. 

 

 

To je kako mali perica zamislja zombija/frankenstajna. 

Link to comment

Meni je sasvim realno da im je matori rekao gomilu stvari koje ce se desiti i da oni sada to ubacuju i pre knjige.

Ma ne, ne da je "realno" nego znamo činjenično da im matori jeste rekao gomilu stvari ali u vrlo rudimentarnim obrisima, nije im govorio detalje, nego više ko je preživeo, ko nije, ne baš u detalje, i kako će u grubim crtama sve da se završi. Fazon je što ova dvojica sada sve te njegove hintove realizuju u domaćoj obradi, bez ikakvog konteksta ili umeća pričanja priče, dosta toga bacaju levo-desno ili tumbaju hronološki da nema nikakvog smisla. Ovo sa Shireen znamo da su oni to izmislili šta i kako, a Aryu su potpuno pretumbali kako ili šta se dešava. Zašto, zato što oće eto da završe sezonu na visokoj noti da je i Arya ubila nekog. Vrlo temeljito, što objasni Weenie.

Link to comment

Nije ni demantovao, ni potvrdio, ova dvojica su izašla sa tvrdnjom "Eto, spalismo je jer nam je GRRM rekao da će ona biti spaljena". Pošto je u knjizi Shireen na Zidu sa Melisandrom, a ne sa Stannisom i vojskom u nedođiji, ovo što se dogodilo je nemoguće. Dakle, oni su smislili svoj način kako to da odrade, tipa "Aj sad u petoj epizodi napravimo od Stannisa sentimentalnog ćaću, a onda u epizodi devet da on spali malu, niko to neće očekivati hehehe fuckin' A čoveče, fuckin' A!", što je ispalo da se ne zna gde je dupe a gde glava, to je preturanje lika tamo-amo samo za shock value i za štrikliranje važnih događaja "Shireen spaljena - ". Shireen možda (verovatno) završi takvom sudbinom u šestoj knjizi, ali neće na ovako nakaradan način, svakako.

Link to comment

Nije ni demantovao, ni potvrdio, ova dvojica su izašla sa tvrdnjom "Eto, spalismo je jer nam je GRRM rekao da će ona biti spaljena". Pošto je u knjizi Shireen na Zidu sa Melisandrom, a ne sa Stannisom i vojskom u nedođiji, ovo što se dogodilo je nemoguće. Dakle, oni su smislili svoj način kako to da odrade, tipa "Aj sad u petoj epizodi napravimo od Stannisa sentimentalnog ćaću, a onda u epizodi devet da on spali malu, niko to neće očekivati hehehe fuckin' A čoveče, fuckin' A!", što je ispalo da se ne zna gde je dupe a gde glava, to je preturanje lika tamo-amo samo za shock value i za štrikliranje važnih događaja "Shireen spaljena - ✓". Shireen možda (verovatno) završi takvom sudbinom u šestoj knjizi, ali neće na ovako nakaradan način, svakako.

 

 

U tom slucaju

 

 

SHAME! SHAME! SHAME! SHAME! SHAME! SHAME! SHAME!

 

Link to comment

Daleko bilo da ja ikad branim Cock Merchants, ali čini mi se da Marvin malo preuveličava tu GRRM ogradu u odnosu na tzv. zaplet u seriji, kao i značaj izjave CM da im je "reko Martin" šta će biti s detetom.

 

Ovo prvo je samo standardno pranje ruku reda radi, svestan je čovek da kenjaju pa ističe "ne kenjaju po meni, nego po sebi". Ovo drugo je prost nemar, ne naročito bitan ni za pisca a ni za Cock Merchants. Sumnjam da su nešto kao pokušavali da se operu pred osudom javnosti preko Martinovih leđa.

Link to comment

sta ti mislis uini, da li su, i ako jesu, kako ono dvoje smrda preziveli skok sa zidina?

bilo je tu bratbratu 25-30m slobodnoga pada, mozda i jace.

Link to comment

pa debeo mekan sneg :fantom:

Još da smo ikakav sneg videli ispred Winterfela ili u onom Stannisovom šumarku...

 

Realno, ne treba zanemariti poetsku vrednost kolektivnog samoubistva. Scenaristi neka skoče prvi.

Link to comment

sta ti mislis uini, da li su, i ako jesu, kako ono dvoje smrda preziveli skok sa zidina?

bilo je tu bratbratu 25-30m slobodnoga pada, mozda i jace.

 

 

To je debeli vinterfelski sneg. Nije to ovaj obican nas. Slicno kao i sa gavranima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...