Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ali najjaci vojskovodja koji krece u opsadu zamka koji nikad nije osvojen, peske. peske, ljudi, i kaze opsada pocinje sjutra! i naravno konjanici kojih ima milijardu napadaju pesadiju koja nikakvu formaciju nista ne pravi svi sede i bleje tako cekaju da mru, konjanici koji su u kuvanoj kozi sudeci prema Remziju malom, nista oklop nista jer jelte cgi je sve, cemu logika i mozak... Jon koji prilazi daskama koje iz daljine ne podsecaju na daske nego na coeka, Luterova zena koja je pokusala da ubije klinku u ovoj epizodi dobija priliku da poljubi tu istu klinku jer eto takvi su obicaji da te isprate na put oni koji su teli da te roknu, naravno bez straze i provere, nije kao da saljemo princa sa tom malom... i ansalid, jebeni ansalid, ponovo sa svojim kopljima bleje tu i stoje, i dolazi varis, ulazi u palatu kraljice i prilazi v.d.upravnika jer svaki ansalid iz straze znaaa da je varis ustvari sve to i zapoceo a Sivi Crv Bezjajni aminovao. sve u svemu, ceka se sledeca sezona i da se debeli slogira i umre debela svinja kad se proda ovom dvojcu scenarista. 

Link to comment

Serija je golo govno postala, ali sam bar bio u pravu

 

Ja se bojim da ce mozda Snow u nekom trenutku zaginuti, jer vecina tipuje da ce on izaci kao jedan od pobednika, pa cisto da bude kao.. "wooow, OMG, nismo ovo ocekivali, kakva ludost, da li je moguce da su ovo uradili :o "

 

 

 

Link to comment

bogami, smeši se zmajomajci jedan gengbeng u ovim mongolskim krajevima. sersei dve sise i po, a i kratka kosa stoji fenomenalno. doduše, ovaj pobožni narod vesterosa, koji se okrenuo novim (porodičnim?) vrednostima, nešto isuviše malo raspoložen za opraštanje.

Edited by Malvo
Link to comment

Nisu Mongoli, ovo su Indijanci... Sersei je zena ipo!

 

 

Neka je Snou zaginuo, realno je tezak smor lik. Jedino su Arja i bog od hiljadu licu smrtno dosadniji!

Link to comment

ma kakvo crno umiranje. melisandra ce srediti nesto preko veze kod lorda svjetlosti ili ce mu onaj sersein neimar prisarafiti novu glavu ili ce brat kralj noci da ga digne iz mrtvih. <_<

Link to comment

ali najjaci vojskovodja koji krece u opsadu zamka koji nikad nije osvojen, peske. peske, ljudi, i kaze opsada pocinje sjutra! i naravno konjanici kojih ima milijardu napadaju pesadiju koja nikakvu formaciju nista ne pravi svi sede i bleje tako cekaju da mru, konjanici koji su u kuvanoj kozi sudeci prema Remziju malom, nista oklop nista jer jelte cgi je sve, cemu logika i mozak...  

 

Stvarno fenomenalno :D Ceo taj Stanisov segment je kao neka fantasy parodija, odmah je tu sa onom scenom sa kraja MP& the Holy Grail. Odakle bre onom Boltonu trista hiljada konjanika? Gde ih parkira?

 

Najbolje od svega je činjenica da je Melisandre napustila Stannisa van kadra! Nisu mogli da je prikažu kako odlazi, nego dolazi random vojnik i kaže "Your Grace, Lady Mel was seeing riding out of camp!" (Kao da on tačno zna da je nije Stannis poslao, pa mora da prijavi.) Čudo nam nisu prikazali i Jonov pad tako što Sam dobije raven mail od malog Olija. I ranije onu scenu u areni tako što Missandei upadne kod Gray Worma u sobu i prepriča mu: "Došao zmaj i bljaaaa i vatra svugde, i onda ga Mhysa uzjaha i odlete!"

 

мислим да је то гледање у кулу најретардиранији моменат ове сезоне, у доста јакој конкуренцији

 

Sklon sam se složiti, mada ne mogu momentalno da se setim svih idiotluka, ipak ih je mnogo bilo. Mogli bismo neki top 20 da napravimo za ovu sezonu?

 

ali kako je lepo zaklala onog lika.

 

Ma daj, užasna je bila scena. Naravno da nisu preskočili moj pet peeve - svaki čovek ispod brade ima ugrađen off switch, kad ga tu bocneš odmah se isključi. Arya prvo iznabada Trenta jedno dvadeset puta, iskopa mu oba oka, a on se i dalje tetura i stenje i pokušava da nešto kaže. Zato čim ga je recnula po grlu - cap, gotovo. To tako ne ide breeee! Ako već detaljno prikazuješ svaku ranu i svaki ubod, onda mi nemoj uvaljivati dušnik na pola milimetra od kože na vratu! Koji kad se preseče, momentalno prekida dovod kiseonika u mozak i gasi svetla! Ništa krv u plućima i krkljanje i gušenje,

Link to comment

Jeste, pa da me privode zato što delim savete za pravilno presecanje grkljana...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Nego, Stanis jadnik je verovatno ispizdeo kad je video sta je pocinio

Spalio cerku, zena mu se ubila, vestica pobegla.. ostao sam bez ikoga i onda mu vise nista nije bilo bitno, pa `ajd i on da zagine :(

Link to comment

Nema šanse. Ali pošto ste tako ljubazni i inspirativni, podeliću sa vama još dva idiotska super nebitna detalja.

 

1) Jebeni stakleni prozori u Dubrovniku. Kroz celu seriju nam se prikazuju neki pseudo-srednjevekovni zamkovi, gde stakla ima otprilike koliko i zlata, možda nešto manje. Prozor je obično samo veliki procep u kamenu, čak i u Winterfellu gde konstantno piči mećava (oni su ekstreman slučaj jer izgleda još nisu izmislili ni drvene žaluzine ni ništa). Ali zato u King's Landingu, širok kadar na palatu u daljini, a na kućerku pored crkve svaki prozor lepo zastakljen, beli lakirani ramovi, crep na krovu, metalni dimnjak :isuse: Zašto koji kurac snimate u Starom Gradu ako vam je OK da nam pokazujete savremena arhitektonska rešenja?!

 

2) Džonova magična krv koja magično teče po snegu, valjda to što mu je prezime Snežni znači da sneg ne može da mu upije krv? Razlilo se lepo po površini, teče na sve strane. Ne mora se biti Dexter Morgan da bi se iz aviona videlo koliko su glupa ta dramatična jezerca krvi koja se redovno šire od neke bitne žrtve, ali jebote - zar i po snegu?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...