Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pa morali su malo da se izvuku, kad već ove "glavne ribe" više neće da pokazuju sise. Makar smo ostali pošteđeni loše građe Zmajomajke ili nedostatka sisa Mardžori T.

Srsi je najbolja riba u seriji, to je makar dokazano sinoć.

Osta pun kurac ovih klifhengera, imamo 10 mjeseci da nagađamo ko je preživio.

I Planina izgleda kao retos ispod one zlatne maske :D

 

Dobar momenat je bio onaj potez Riiiika/Teona, osvježavajući :D

Link to comment

Ja sam zadovoljan zadnjom epizodom. Stanis ocekivano izduvao, jbg mudri vojskovodja bi morao da zna da kada spalis cerku na lomaci bez ikakvog razloga moral ode na dole za 100% a vojska na 50%, mada onako odokativnom metodom sve i da su mu ostali ti dezerteri deluje da bi ga Boltoni opet poklali. U svakom slucaju ode loza Barateona. Od te price ostaje da se vidi sta ce Melisandra i Davos da rade. Tipujem nazalost na ozivljavanje Jona od njene strane jer bez toga tesko da bi je iko zadrzao u svojoj blizini.

 

Arjina scena fino odradjena samo mi ono slepilo nije najjasnije. Cak je i walk of shame sasvim dobar. Kalisi back to square one tj Gde si bila? Nigde, sta si radila? Nista.

 

Send snajke cemo ocigledno gledati i dalje ako ih Dr Bashir ne skrati za glavu. Tristan naravno kolateralna steta za pocetak rata.

 

I za kraj, razumem ja da je Varis lik koji funkcionise samo u okruzenju velikog grada u kom ima svoje spijune, ali realno koga boli kurac sta ce biti sa "The Great City of Mereen"?

Link to comment

odlična epizoda. čak ni nije morala cersei da izvlači. stanisov kraj je glupo prikazan. mada je radnja išla neočekivano dobro nakon onog spaljivanja. toliko smo smrti videli i onda kao ostave neki hanger tako što ne prikažu dal ga je brien rasekla mačem ili šta već. 

Link to comment

I dalje ne shvatam opsjednutost Stanisa Vinterfelom. Ajd ovo u posljednjih par dana, čovjek u nervnom rastrojstvu (ubio kćer, žena se objesila, švalerka utekla) pa poveo ekipu u propast, ali tako tvrdoglavo postupanje do tad ne kapiram. Mada sam mislio da će ova kučka da upali kakav plamen u Vinterfelu, a ona uteče kod Snoua. Našla novog, mlađeg.

Edited by James Marshall
Link to comment

Gdje ćemo gledati Zmajomajku sledeće sezone, koji su ono lijepi zeleni krajevi, gdje će uvoditi demokratiju i ljudska prava? Ono liči na neki kalasar, samo zar nisu originalni Dotraci gulili po nekim pustinjama? Koji su sad ovi, koga će sad ZM da uči zapadnim vrijednostima? I kao što reče EBM, koga će da boli kurac šta se dalje dešava u Mirinu?

Link to comment

Da jebote Brienne je zapravo celu sezonu stajala na brdu i zamisljeno gledala u prozor dok je muceni Podrik lovio zeceve. Fantasticno :D

Link to comment

мислим да је то гледање у кулу најретардиранији моменат ове сезоне, у доста јакој конкуренцији

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...