Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nema Gregor mozga, tj. nije imao, za te neke komplikovane planove. Qyburn je samo imao sreće pa je preživeo. Ali stvarno ne znam zašto su tu izmišljali rupu na saksiji i trpali ga među nekakve žrtve u Harrenhalu. U knjizi je on prosto jedan od onih plaćenika koji su odsekli ruku Džejmiju, tj. nije mu on odsekao nego ga je posle vidao™. 

 

Ne znam šta će da uradi sa Gregorovim lešom, ali u knjizi je komplikacija u tome što su morali glavu da pošalju u Dorn, kao dokaz da je Oberynov ubica ipak naknadno zaginuo. Posle se pojavljuje neki novi krupni vitez "Ser Robert Strong" koji nikad ne skida šlem sa glave i po kratkom postupku biva ubudžen u Kingsguard.

Link to comment

Nagađam da je pod 3 taj navodno svima poznat, 1 taj nov... 4 knjiški? I 2 štagod?

prvi svima poznat. Mislim da je i moja mama koja ni ne gleda seriju znalo da se tako nešto snimalo u Hrvatskoj.

 

drugi je očekivani

 

treći knjiski

 

a koliko sam shvatio četvrti je novi momenat.

Link to comment

@Edited: Eh sad, ako stvarno "svi" treba da znamo koja se glumica ošišala kratko a koja nije, onda jebiga. A to sa wargovanjem je bilo dosta popularno nagađanje posle kraja pete knjige - sve nešto kao Ghost-Melisandre ovo-ono...

 

@Timmi: Rekoh ja da su tu već pogubljeni svi konci. Samo se nadam da će, ako Frankengregor bude predstavljao Cercei na trial by combat (koje nam, je li, ne gine) onda ovi crkvenjaci iz nekog manastirskog podruma izvuku njegovog polumrtvog brata Hounda, pa da ih najzad vidimo mano a mano, makar i posthumno :jerry:

Link to comment

@Edited: Eh sad, ako stvarno "svi" treba da znamo koja se glumica ošišala kratko a koja nije, onda jebiga. A to sa wargovanjem je bilo dosta popularno nagađanje posle kraja pete knjige - sve nešto kao Ghost-Melisandre ovo-ono...

 

@Timmi: Rekoh ja da su tu već pogubljeni svi konci. Samo se nadam da će, ako Frankengregor bude predstavljao Cercei na trial by combat (koje nam, je li, ne gine) onda ovi crkvenjaci iz nekog manastirskog podruma izvuku njegovog polumrtvog brata Hounda, pa da ih najzad vidimo mano a mano, makar i posthumno :jerry:

zajebavas se?

od hunda je bila jaca brajana od koje je bio jaci godinu dana muceni dzejmi bez desne ruke.

jedan od najslabijih likova u seriji, uz oba kepeca :fantom:

Link to comment

@Edited: Eh sad, ako stvarno "svi" treba da znamo koja se glumica ošišala kratko a koja nije, onda jebiga. A to sa wargovanjem je bilo dosta popularno nagađanje posle kraja pete knjige - sve nešto kao Ghost-Melisandre ovo-ono...

 

@Timmi: Rekoh ja da su tu već pogubljeni svi konci. Samo se nadam da će, ako Frankengregor bude predstavljao Cercei na trial by combat (koje nam, je li, ne gine) onda ovi crkvenjaci iz nekog manastirskog podruma izvuku njegovog polumrtvog brata Hounda, pa da ih najzad vidimo mano a mano, makar i posthumno :jerry:

 

Ma nije do glumice nego do The Scene u kojoj je osisana

Link to comment

zajebavas se?

od hunda je bila jaca brajana

 

To se zove đentlmen! Bar ga nije neki biseksualni akrobata natakao na ražanj šesnaest puta za redom, kao neke...

Link to comment

Ili da budemo još tačniji:

 

 

Jasno mi je sve. Još nakon tvog posta. Samo što sam zaključio da to prosto nije moj cup of tea. 

 

Ideja GoTa je jezivo mizantropska, cinična i iritirajuća u svom samopotvrđivanju. Npr, kad ja kažem "pa što je pobio ove" odmah sledi odgovor "jer se desilo isto 1256 u Čeltenhelongbordu".

 

Iz istog razloga nisam izdržao ni sezonu HoC, niti mi je prijalo gledanje Vuka s Vol Strita.

 

Zato sam se na Mad Maxu umalo rasplakao. :cry:

Надам се да говориш у серији?

Link to comment

ако је роберт снажни планина без главе то је глупље од било чега што су ова двојица смислили у серији...

Edited by Dionysos
Link to comment

ако је роберт снажни планина без главе то је глупље од било чега што су ова двојица смислили у серији...

+1

Link to comment

Надам се да говориш у серији?

 

Govorim pre svega o seriji ali na osnovu novinsih i forumskih recenzija mislim da je to osnovna ideja i knjige. 

Link to comment

Skoro sigurno jeste, ali nema ni trunčice sumnje da će to biti verno preneto u seriju. Takav zicer se ne propušta :D

 

Prisrafice mu tudju glavu, mmw...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...