Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pa mora neko da ih jaše, jebiga, inače ne služe ničemu. Ne može Dany sa strane da im dobacuje "leti tamo, bljuckaj onamo". Kad ukrotiš zmaja onda kao imaš nekakvu telepatsku vezu sa njim pa te sluša dok si u sedlu, inače ga boli uvo.

Link to comment

Ja se bojim da ce mozda Snow u nekom trenutku zaginuti, jer vecina tipuje da ce on izaci kao jedan od pobednika, pa cisto da bude kao.. "wooow, OMG, nismo ovo ocekivali, kakva ludost, da li je moguce da su ovo uradili :O "

 

Inace sam fan Stark familije, zbog prvih epizoda i Sean Bean-a, pa se nastavilo po inerciji
Usput mi je Tyrion postao gotivan tip... a kao lik interesantan mi je bio Tywin, iako su mi Lannisteri fuj.
Tommen deluje kao neko ko bi bio dobar kralj.. bas me zanima sta ce s` njim biti

Link to comment

Kalisi, bogalj Stark i naravno Litlfinger ce biti jahaci gustera...

Ма јок, Пантелија, Буђа и Гандалф. 

Link to comment

Kad ukrotiš zmaja onda kao imaš nekakvu telepatsku vezu sa njim pa te sluša dok si u sedlu, inače ga boli uvo.

 

као у аватару  :fantom:

Link to comment

Zrtvovanje Stanisove cerke me je toliko razljutilo da sam hteo da prekinem odmah, doduse nisam gledao sam pa sam morao da istrpim o Kalisino izdrkavanje. Ako nesto ne promene uskoro gube jednog redovnog gledatelja -_- :fantom:

Link to comment

lako ti je da zezaš plavušu :(

 

Ne zeza te  :lolol: . Znamo šta vučica radi jer je i Arija warg i "uvuče se u kožu" vučice dok spava.

Edited by deeps
Link to comment

Ja tipujem da će jahači biti Dany, Jon, i Tyrion ali će Bran u jednom trenutku da warguje nekog od zmajeva, da će Arya nekog važnog da ubije i verovatno i sama da zagine, da će Jaime da udavi sestru, i da će Rickon da nasledi Winterfell.

Niko osim Deni ne jase zmaja, kad ubiju nekog joj dragog (ili sve redom, ukljucujuci cak i Viseriona i Regala) ona umorna od borbe bez kraja seda na Drogona (sa ranjenom/mrtvom Misandei) i leti u nepoznatom pravcu (t.j. zemlje senke iza Ashaija)

 

Na zidu, Lord Snou i divljani pobede bele hodace.

 

Gledano iz prestonice, i zombiji i zmajevi su izmisljotine zlonamernika.

 

Od preostalih 30-tak epizoda najvise se nadam trijumfalnom povratku mladjeg Kleganija i Dzendrija, ostali mogu svi da izginu (a verovatno i hoce :))

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...