Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ali zašto bi to bilo ekstremno?

 

Možda ih prosto Džejmi i Bron sve pobiju i odjašu u pravcu zalaska sunca? Timmi bi bio ekstremno razočaran...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ih bre pa i ti se uzdas u to da ona ekstremno gleda kroz prizmu prethodnih epizoda. Mucenica verovatno nije ni znala sta se desava u ostatku serije van Dorna, pa ce joj to sta god bude bilo sa njima u zadnjoj epizodi bilo maksimalno ekstremno.

 

Ako uspeju da znenade (prijatno) menjam avatar u ekstremnu damu.

 

A ako bude odjahavanje ima ona sa sisama da pokolje sestre i krene sa Bronom i Dzejmijem nazad. Jbg svakom dobrom buddy cop movie treba dobra riba.

Edited by *edited by mod
Link to comment

и мени делује да ће се деси неки раскол међ гујама, након оног флерта у творза и надметања, или која већ реч које не могу да се сетим иде ту, са сестром + еларија мора нешто да уради иначе је све досад у дорну било потпуно бесмислено

Link to comment

Ali zašto bi to bilo ekstremno?

 

Možda ih prosto Džejmi i Bron sve pobiju i odjašu u pravcu zalaska sunca? Timmi bi bio ekstremno razočaran...

s one druge dvije mogu da rade sta im volja, samo the dornjanku da ne diraju.

 

sta one uopste rade u knjigama?™

Link to comment

kontam da pogledam ovu seriju od prve epizode. valja li cemu? onako iskreno.

 

i sa ovim iskreno, ne znam da li se zezas, ali cu kucati, jedan post vise u mom brojcaniku :D

 

 

prva sezona je ludilo, vrlo je zanimljiva. i zbog toga se nadas da ce druga isto biti takva, a bude onako. mislis da ce nesto da se popravi u trecoj, ali mosa, i sada si u dilemi.... da li da odustanes i pogledas cetvrtu. kao smognes snage i ono, cepaj, pa sta bude. ta cetvrta sezona prodje onako, kao da je nisi ni pogledao i onda sa nestrpljenjem [buduci da se u cetvrtoj razvila neka prica koja ce se tek videti u petoj] ocekuje petu. dodje peta i smoris se kao mlitavi kurac. 

Link to comment

znam! pokazace sise!

Napokon nešto dobro i smisleno šta može da se gleda.

 

[emoji173]

 

 

Ja se sve plašim da je pod tim "ekstremno" mislila da će se ono šamaranje tokom igranja šuge oteti kontroli.

Link to comment

sta one uopste rade u knjigama?™

 

Jedva da ih ima, potpuno su sporedni likovi. U seriji su ih praktično spojili sa likom Arianne, sexy conspiratory ćerke onog princa Dorana (sestra od tetke ovima Sand Snakes). Dok guje™ hoće da ubiju malu Lanisterku i tako započnu rat, Arianne bi htela da proglasi malu Lanisterku za kraljicu (pošto je starija od Tomena, a u Dornu žene mogu da naslede titulu) i tako započne rat. Sve ih zajebe tata/stric Doran koji insistira na tome da se održi mir... jer potajno namerava da sklopi savez sa Dany T (koja je još u Meereenu i nije ni čula za Dorne, ali ipak).

Link to comment

Ma izbacili su definitivno, s obzirom da su joj tamo poslali prosca (Doranovog sina Kventina, Arijaninog mlađeg brata) da joj ponudi taj savez i sebe kao bračnog druga. U plaćenika zaljubljena ćurka ga naravno sa podsmehom odjebe, onda se desi ovo što se desilo i seriji sa Drogonom, tj. ona odleti u nepoznatom pravcu, a mladi Kventin u pokušaju da je impresionira tj. ukroti i on sebi zmaja, oslobodi ona druga dva što su ostali u lancima... i naravno bude spržen. Onda ta dva zmaja lepršaju okolo po gradu i pale šta stignu, dok im majka i stariji brat nisu tu.

Link to comment

Čitam šta pišete, štreberi :)

 

I ja sam poprilično nezadovoljan svime što sam video, da se ne ponavljam, sve ste rekli, a neko bi rekao, i mnogo više od toga :D

 

Seru kako nemaju vremena za bitne stvari, bitno je da gledamo Trentovu Pedofiliju u 5 minuta. O svemu u Dorni da ne trošim reči, sve deluje kao neki kabare skeč jbt. 

Daleko od knjiga, daleko od srca... 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

и мени делује да ће се деси неки раскол међ гујама, након оног флерта у творза и надметања, или која већ реч које не могу да се сетим иде ту, са сестром + еларија мора нешто да уради иначе је све досад у дорну било потпуно бесмислено

 

bilo bi manje besmisleno da sve ostave ovako besmislenim nego da jedna od sestara udari na drugu zbog nekog jebača kog je videla u zatvoru i pokazala mu sisu, mislim to bi bilo gore od cock merchants

Link to comment

мислио сам на еларију кад је бесмисленост у питању, читаву сезону нешто сплеткари и тешко да ће се завршити како маше за срећан пут веслој дружини, са сестрама ми просто делује да нас воде ка разилажењу са тим фрагментима, не нужно, или уопште, због брона, али вероватно он и пропелерка имају да одиграју некакав фигуративни плес за крај

Edited by Dionysos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...