Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ja nisam vidio iritantnije dijete. a i arja stvarno gadno odrasta.

 

inace, malo sam gledao klipove iz prve sezone jer mi got poceo da iskace u recommended videos na tubetu. sad mi zao sto sam je tada kritikovao, bila je to pristojna spanska serija i jebeni wire za ovo sad.

Link to comment

ja nisam vidio iritantnije dijete. a i arja stvarno gadno odrasta.

 

inace, malo sam gledao klipove iz prve sezone jer mi got poceo da iskace u recommended videos na tubetu. sad mi zao sto sam je tada kritikovao, bila je to pristojna spanska serija i jebeni wire za ovo sad.

 

arja izgleda baš onako kako bi i trebala. bar se to ne razlikuje mnogo iz knjige.

Link to comment

Ma gde se ne razlikuje, answer? Ovo je nabeđena 18-godišnja tinejdžerka, ono je devetogodišnje istraumirano dete.

Plus, ova nije imala svoju Tickler-katarzu u kafani. Igrom slučaja, od tada joj je ceo arc sranje.

Mathia_Arkoniel_thetickler_arya_sandor.j

Link to comment

Ma gde se ne razlikuje, answer? Ovo je nabeđena 18-godišnja tinejdžerka, ono je devetogodišnje istraumirano dete.

 

Plus, ova nije imala svoju Tickler-katarzu u kafani. Igrom slučaja, od tada joj je ceo arc sranje.

 

 

Mislio sam na fizički izgled, nije ona neka lepotica ni u knjizi, mislim da se o tome vodi rasprava :D Meni je Arja iz knjige super bila do nekog trenutka i onda je Martin počeo da kenja i sa njom i smuca je po svakakvim šumama

Link to comment

Inače, sve sam uvereniji da je Hostovo trolovanje potpuno na mestu. Sve kritike serije u odnosu na knjigu se svode na reduovanje zapleta i na prenošenje detalja. Još nismo čuli kritiku samih karaktera. Bilo ju je u slučaju Stanisa ali mi nije delovalo da je u pitanju spor oko psihologije lika, već oko njegove funkcinalnosti u okviru prikazanog zapleta (je li dovoljno dobar vojskovođa ili nije dobar vojskovođa).

 

S tim u vezi još manje mi je jasno ovo što mi D Anser piše da je li Arje verno prikazan. Šta je prikazano? Dete se u prvoj epizodi zareklo na osvetu i do sada par puta pokazalo ubilački potencijal. Jasno je kao dan da neće ostati sa ovim grobarima.

 

Naravno, ja bih opet cenio da mi neko u dve reenice napiše o čemu se zapravo radi u kniigama? Ono, da proba da mi ih proda. Serija je zaplet sa n! kombinacija čija je jedina funkcija borba oko prestola i tu vidimo galeriju raznoraznih istorijskih ludila koje nam pokazuju koliko je čovek nenormalan. Dobro. I šta sa tim? Ništa. Zato su i uveli onoliko golih žena i muškaraca da bi moglo da se gleda.

Link to comment

 

 

S tim u vezi još manje mi je jasno ovo što mi D Anser piše da je li Arje verno prikazan. Šta je prikazano? Dete se u prvoj epizodi zareklo na osvetu i do sada par puta pokazalo ubilački potencijal. Jasno je kao dan da neće ostati sa ovim grobarima.

 

Naravno, ja bih opet cenio da mi neko u dve reenice napiše o čemu se zapravo radi u kniigama? Ono, da proba da mi ih proda. Serija je zaplet sa n! kombinacija čija je jedina funkcija borba oko prestola i tu vidimo galeriju raznoraznih istorijskih ludila koje nam pokazuju koliko je čovek nenormalan. Dobro. I šta sa tim? Ništa. Zato su i uveli onoliko golih žena i muškaraca da bi moglo da se gleda.

 

Ne kontam na šta misliš.. Ja i ne kažem da su knjige svetinja. Poslednja trećina recimo od ove petologije™ mi se ič ne sviđa

Link to comment

Zabavno je na topicu, ima golih zena a svakako ces saznati sta se desava, pa bolje da vidis ovako nego da citas neciji status na FB

Link to comment

slazem se.

mislim da nikad nismo imali prilike videti sunovrata poput ovoga.

 

Pa eto ga sam Wire. Prva sezona super, a posle toga sunećenje tupim predmetom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...