Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Gospod neka mi oprosti, njegovo i njeno kenjkanje kad bi se eliminisalo iz serije, mislim da bih s viće ćejfa gledao.

Link to comment

Daj Tiriona pa da pukne internet.

 

Mada to ubijanje je Martinov fazon. B&F ce da muzu omiljene likove do kraja serije.

Сутра има да избоду малог нам Команданта. :fantom:

Каква црна Емилија, ова мала са сликовницама је за њу авион. Млазњак.

Link to comment

Za sutra je planirana ona scena kada Barbie Girl beži po areni u Meereenu od čestitih harpijinih potomaka. Tipujem da će neko od njenih najbližih pratilaca da otegne papke, kladim se na Joraha.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Ako ubiju Mormonta, voleo bih da znam čemu sve one gluposti oko zaraze, i šesnaest epizoda u kojima se suptilno pominju Stone Men pre nego što ga zaraze, i zavrtanje rukava svakih pet minuta?

 

Možda dobijaju neki bonus za svaku scenu iz knjiga koju uspeju da ubudže, iako svi akteri budu izmenjeni, a o kontekstu da i ne govorimo...

Link to comment

Pa ono, neki težak patos - njemu i tako nema spasa i sudbina mu je zapečaćena, pa će hrabro žrtvovati svoj život da bi spasao ženu koju voli, a ona njega prezire, uz gromoglasne jecaje publike. Ne bih se iznenadio da će ona shvatiti da ga je uvek volela kada bude poginuo, ili neki sličan bullshit...

 

Iskreno se nadam da nisam u pravu...

Link to comment

Ako ubiju Mormonta, voleo bih da znam čemu sve one gluposti oko zaraze, i šesnaest epizoda u kojima se suptilno pominju Stone Men pre nego što ga zaraze, i zavrtanje rukava svakih pet minuta?

 

 

I zaraženi umeju da vole.

Link to comment

Uh, a još kad uleti oproštajni razgovor dok je Džora u plamenu...

Mormont: Khaleesi, uvek sam Vas voleo.

Han Solo: Znam.

Mormont: (pokušava da zavrne rukav da bi pokazao da ima grayscale što nekako daje dodatnu težinu njegovoj oproštajnoj izjavi ljubavi, ali shvata da su mu i rukav i koža izgoreli, pa ispušta dušu)

Khaleesi: (uzjaše zmaja i odleti sa CGI suzicom u oku)

Link to comment

Iz šturog opisa radnje desete epizode na Game of Thrones Wiki, može se videti ko neće poginuti u devetoj epizodi :

 

Stannis marches. Dany is surrounded by strangers. Cersei seeks forgiveness. Jon is challenged.

 

Mislim da kvote na moju opkladu upravo postaju manje...

Edited by Ayatollah
Link to comment

kad izlazi epizoda?

 

koliko sam primetila obicno je bude nekih 20-ak minuta nakon sto se zavrsi prikazivanje na TV (a to u US od 9 do 10)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...