Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ne znam. meni je ovo bilo onako. cela epizoda jebena bitka ali makar se iskristalisalo (pun intended) to sa vajtvokerima.

Link to comment

@ Toni

A pa ne nalaze ih svuda, ove koje imaju su našli kad su bili u ekspediciji na Fist of the First Men. Mislim da je sve što imaju u onoj torbi. Stanis je prokomentarisao kako Dragonstone vrvi od toga s tim što, naravno, nije imao pojma za dejstvo na WW.

 

Ne znam samo da li su WW svesni da ovi znaju za foru pa je onaj šetač zato ušao u kolibu gde je bila torba, da nađe i uništi bodeže. Ne vidim drugi razlog što se on spustio sa litice, obzirom da su pustili zombije na narod i nisu se mešali u fajt.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Ma na kraju će i zmajovi i plavooki da se ujedine protiv nečeg mnogo većeg... Nije valjda da su ovo glavni protivnici, pa kako će da razvuku radnju na još 18 sezona ako su ovi već stigli do Hardhouma, nešto su mi ih rano uveli u radnju B&W :lolol:

Zmajevi i zombiji protiv Litlfingera. Mmw!

Link to comment

nadam se da će zmaj nanjušiti gubavost i odlučiti da sve to reši po kratkom postupku, napalmom, kako to narod popularno voli da kaže. onda se naći sa dvojicom svoje braće koja ionako pate od odnosa sa ludom majkom i rešiti da svoje frustracije iskale na vesterosu. pa gore do severa i belih jahača, i kom opanci, tom i džeri.

Link to comment

I see. Dakle, za sada vidimo da su ova neuništiva stvorenja ipak uništiva sa

1. Dragonglass

2. Valyrian steel

3. Vatra (najverovatnije)

4.

Link to comment

nadam se da će zmaj nanjušiti gubavost i odlučiti da sve to reši po kratkom postupku, napalmom, kako to narod popularno voli da kaže. onda se naći sa dvojicom svoje braće koja ionako pate od odnosa sa ludom majkom i rešiti da svoje frustracije iskale na vesterosu. pa gore do severa i belih jahača, i kom opanci, tom i džeri.

Link to comment

Ne znam kako u knjigama, ali Deneris nije skapirala da je Varis jedan od njenih u seriji? I da su on i Ilirio drugari? Izbode mi oči što je besna na Džoru što je slao dojave njenom čoveku u Vesterosu(koji sve vreme priprema teren za dolazak)

Link to comment

U knjigama nema ko da joj kaže da je Varys na njenoj strani. U seriji je Tyrion sačekao da ponovo progna Mormonta pre nego što joj je taj detaljčić onako usput pomenuo :isuse:

Link to comment

Nikako, krenuo je nazad sa Tirionom ali nisu ni stigli do nje. Usput im se pridružila i neka patuljica, Tirionov love interest :isuse: Verovatno najserijskiji™ lik u knjigama, prosto je čudo da je ovde nema.

Link to comment

ladno smo mogli da vidimo midjet seks :(

 

btw, opet si saznao preko serije nesto cega jos nema u knjigama. ekekeke

 

nego, kako izgleda ova bitka u knjigama? jel djon snou ubije uajt uokera necim drugim?

Link to comment

Izgleda spektakularno, s obzirom da niko od glavnih likova nije prisutan :D Sve što dobijemo je jedno pismo:

 

"At Hardhome with six ships. Wild seas. Blackbird lost with all hands, two Lyseni ships driven aground on Skane, Talon taking water. Very bad here. Wildlings eating their own dead. Dead things in the woods. Braavosi captains will only take women, children on their ships. Witch women call us slavers. Attempt to take Storm Crow defeated, six crew dead, many wildlings. Eight ravens left. Dead things in the water. Send help by land, seas wracked by storms."

 

Dead things in the water = plivajući zombiji? :ph34r:

Link to comment

lol, nema ni bitke u knjigama  :lolol:

pa jel ima nesto u tim knjigama ili uini mnogo voli opise grbova i hrane pa je ovoliko hvali?

 

dje nam je ceeerislav?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...