Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

e a zasto je Deneris prvo rekla da ce se u areni boriti samo slobodni ljudi, a onda gledala kako robovi kolju jedan drugog?

 

Pa koliko sam ja shvatio ona misli da su to slobodni ljudi.

Link to comment

Ok ja mislio da sam propustio neki vazan detalj :lol:

 

Pa jesi - robovlasnik je otkupljene robove oslobodio da bi mogli da se šibaju u Meereenu :blink: Zato su svi van okova (osim neobjašnjivo Tiriona) i zato im je bacio po neki dinar čim ih je odveo sa pijace, u stilu "Evo minimalac, jebite se."

 

Gde je tu njemu profit, ja nemam pojma. Možda ako bi ih, kao, trenirao pa da ima ambicije da njegova ekipa pobedi, ali ne - platio ih je samo da bi pocrkali i to im otvoreno kaže.

Link to comment

Pa jesi - robovlasnik je otkupljene robove oslobodio da bi mogli da se šibaju u Meereenu :blink: Zato su svi van okova (osim neobjašnjivo Tiriona) i zato im je bacio po neki dinar čim ih je odveo sa pijace, u stilu "Evo minimalac, jebite se."

 

Gde je tu njemu profit, ja nemam pojma. Možda ako bi ih, kao, trenirao pa da ima ambicije da njegova ekipa pobedi, ali ne - platio ih je samo da bi pocrkali i to im otvoreno kaže.

 

 

Ili dobija procenat od ulaznica ili drzava subvencionise mala i srednja preduzeca zarad mira u kuci.

Link to comment

Pa jesi - robovlasnik je otkupljene robove oslobodio da bi mogli da se šibaju u Meereenu :blink: Zato su svi van okova (osim neobjašnjivo Tiriona) i zato im je bacio po neki dinar čim ih je odveo sa pijace, u stilu "Evo minimalac, jebite se."

 

Gde je tu njemu profit, ja nemam pojma. Možda ako bi ih, kao, trenirao pa da ima ambicije da njegova ekipa pobedi, ali ne - platio ih je samo da bi pocrkali i to im otvoreno kaže.

 

U jbt zaboravih da im je bacio paricu, Dakle dao im je po taj dinar i oni su, iako slobodni ljudi, ukljucujuci i dvojicu plemica iz najstarijih kuca, pristali da ih ponizava i posalje u smrt, eto tako, iz drugarstva, a Tirion je pristao i da ga okuju  :lolol:

 

Koji je kurac piscima ove serije?

Link to comment

a mormont koji za nekoliko sekundi pokosi desetak razjarenih gladiatora, a dozvoli da ga zarobi nekoliko debelih crnaca?

nije realisticno :fantom:

Link to comment

Meni je posebna misterija zašto je Ubermensch Mormont upadljivo izbegavao da bilo koga ubije u toj sceni. Da bi MauDau najzad shvatila da je on tako milosrdan bolji od musavih krvoločnih bliskoistočnjaka? Ili to, ili je on Batmanov tajni identitet na ovom svetu.

Link to comment

Koji je kurac piscima ove serije?

 

Numeju prosto ljudi, nisu oni krivi.

 

Generalno, meni se čini da su oni već odradili sve što su hteli, doveli su seriju na nivoe enormne popularnosti preko Martina, i sad kad njega više nema, mogu prosto da teraju nizbrdo još par sezona što je i neki normalan životni vek za TV seriju. Jebe im se za sve, koliko god da ošljare, gledalačka masa je dovoljno velika da se kruni još tih nekoliko godina. A lično će ostati zapamćeni kao TV wunderkinder koji su izmislili megahit, pa će da zabadaju holivudske ugovore i pokopavaju druge franšize u oprobanom JJ Ambrams - Damon Lindelof maniru.

Link to comment

e a zasto je Deneris prvo rekla da ce se u areni boriti samo slobodni ljudi, a onda gledala kako robovi kolju jedan drugog?

Ovo sam propustio, genijalno. Valjda zato što sam već tri puta zaboravio da je pravno-društveni status lica koja se bore na život i smrt očito uklesan u preambulu mirinskog ustava, oko čega se vrti najveća politička intriga celog kontinenta.

Link to comment

Kakav sam sucker, dovoljan je bio taj hint da će biti Eurozone Grejdžoja da me opet zainteresuje za seriju :isuse:

 

A da, inace je ne pratis... :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...