Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

BTW, može li mi neko reći da li je Remzi bastard? Vidim da svi nešto skreću pažnju na to, ali nisam uspeo da pohvatam sve konce.

 

:D

Link to comment

Nije bastard no je naturalizovan. Ali mjktjbm, kako neko može i da zamišlja da naturalizovan isto što i znači legitimizovan, umesto sasvim suprotno? Kao, zato što su vanbračna deca natprirodna a bračna su prirodna?

 

Uh bre ja sam i zaboravio na njegovu kugu. Kako li su mu iskusni robovlasnici zalepili bukagije bez da to vide.

 

Iskusni robovlasnici nisu primetili ni da ima dijamantski prsten na ruci, a kamoli šta mu je ispod rukava. Nego, meni tu nije jasna ta slejverska logika. Step one, kupim kilo robova, odvedem u Meereen, oslobodim, i platim da se biju do smrti. Step three, profit!

Link to comment

isto mislim za otrov! jedini nacin da deluje, bude efikasan jeste samo kada se napalis. ona je pokleknula zbog dobre pesme, pesma ga je spasla. :D

 

neko rece da je ovo jedino ok da cela sezona bude na jednom mestu i samo je slistis u cugu i zaboravis u trenutku sta si gledao.

 

Link to comment

Nije bastard no je naturalizovan. Ali mjktjbm, kako neko može i da zamišlja da naturalizovan isto što i znači legitimizovan, umesto sasvim suprotno? Kao, zato što su vanbračna deca natprirodna a bračna su prirodna?

 

 

Iskusni robovlasnici nisu primetili ni da ima dijamantski prsten na ruci, a kamoli šta mu je ispod rukava. Nego, meni tu nije jasna ta slejverska logika. Step one, kupim kilo robova, odvedem u Meereen, oslobodim, i platim da se biju do smrti. Step three, profit!

Pa dobro to ti je kao fudbal. investiras u nize lige da bi odvojio zito od kukolja, pa posle ko se pokazes zavaljas ga za masne pare.

Link to comment

I kako smo došli sad do toga da je opštepoznato da je budući muž majke zmaj'ce vođa harpinih sinova? To se otkriva u jednom trenutku u knjizi kako sam shvatio, a ovde se uvodi nonšalantno tokom seksa. Ili je to kao samo nagađanje i insinuacija zmaj'cinog ljubavnika?

Link to comment

I kako smo došli sad do toga da je opštepoznato da je budući muž majke zmaj'ce vođa harpinih sinova? To se otkriva u jednom trenutku u knjizi kako sam shvatio, a ovde se uvodi nonšalantno tokom seksa. Ili je to kao samo nagađanje i insinuacija zmaj'cinog ljubavnika?

 

Ma samo nagađa, a ni u knjizi to nije jasno rečeno. Moja je teorija da je tamo "Harpija" u stvari ona stara sveštenica što joj sve vreme kao pomaže i pregovara u njeno ime, Green Grace? Ona je i predložila brak sa lokalnim đuvegijom. Dakle ako su oni pokret otpora, Green Grace = Michelle, a Hizdahr zo Loraq = Rene.

 

U seriji babe očigledno neće ni biti, tako da će ispasti da je zmajevita ćurka glavnog negativca randomly i svojevoljno priženila, iako ju je ljubavnik upozorio...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...