Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ma dobro to Sansa, Sersei, nego sta je sa bratom Planincugom? Je l jos boluje od ljutijeh rana? Ili je ne daj boze bacio kasiku...

Link to comment

meni ta scena vise lici na motivaciju za theona da se vrati iz reeka u sebe i pocne nesto da preduzima, konacno. a sansa... ne mogu ni da naslutim u koju stranu ce se razvijati. i da li ce.

Možda je kao posvećeni fashion blogger plakao zbog pocepane haljine i drugog markiranog veša?
Link to comment

Odgledala. Sve sama glupost do gluposti. Malo sam se ložila da će Olena da opiči po Sersei ali i to bilo tek onako, radi reda. Mnja.

То је то.

 

meni ta scena vise lici na motivaciju za theona da se vrati iz reeka u sebe i pocne nesto da preduzima, konacno. a sansa... ne mogu ni da naslutim u koju stranu ce se razvijati. i da li ce.

Баш тако мучени Теон проналази себе после рашомонске епизоде у којој је учестовао. :isuse: Ја сам убеђен да ће серија да се заврши так што Данерис и Санса владају краљевством као лезбо пар.

 

Ma dobro to Sansa, Sersei, nego sta je sa bratom Planincugom? Je l jos boluje od ljutijeh rana? Ili je ne daj boze bacio kasiku...

Он је зомбе у настанку. Серсин специјалац који не може да мре.

Link to comment

Možda je kao posvećeni fashion blogger plakao zbog pocepane haljine i drugog markiranog veša?

 

ili ga je scena podsetila na ono cega vise nema...

Link to comment

sta ste pisali na ovoliko strana o ove dvije epizode, koji kurac? covjece, ovo je toliko glupo da bi se moglo naci deset gorih scena od zmajomajke koja je gora od svoje standardne katastrasnosti. mrzi me da pisem, dajte uinijeve kuotove.

Link to comment

Ma sranje, mrzelo je i mene da trošim reči. Sve očekivano.

 

"Cock merchant" je verovatno najveći domet B&W spisateljskih aspiracija do sada.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

uini, šta misliš, je l onaj trgovac kitama 1 picolatovski hint da teon možda i ima šta da ponudi u produženje loze grejdžoja?

 

a možda će i da opali sansu.

Link to comment

Ne znajem, u knjizi miriše na to da će sestra da ga upotrebi tako uštrojenog da bi zavladala Iron Islands, pošto ima bolji claim nego njihov stric Euron. S tim da njega valjda naslede njena deca, kad ih bude izrodila?

 

E sad. pošto ovde vesti lete brzinom nadsvetlosnog gavrana, svi ostrvljani sigurno već znaju da Theon nema pišu, pa je za to kasno :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...