Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

1078182_missedthetarget.jpg

Јес', вала и то што збориш, Медитеран је цео онако, влажан, зарастао у пузавице, купа се у тим монсунским кишама, а слонова онолико.

 

I do sada smo svi gledali seks po seriji, a sad odjednom samo Reek sme da gleda.

Минијатура. :ziga:

Link to comment

u pravu je ko reče kako sand snakes deluju kilavo i neuverljivo. težak transfer neprijatnosti proizvodi cela ta scena. ona što mlati motkom oko glave, vidiš da em nema snage em se plaši da će nekoga da klepi po glavi. opanak-čizme su kao suza na licu klovna...

Link to comment

Šta ti nije jasno, zašto nisu pokazali scenu ili zašto ljudi dižu dreku zbog cenzurisano cenzurisano?

 

Ovo prvo - zato što je glumica maloletna po američkim standardima.

 

Ovo drugo - zato što su ljudi idioti.

 

 

Nisam imao pojma da negde scena nije prikazana, pretpostavljam da misliš negde po Amerikama?

 

Ma ne smeta mi uopšte da se ljudi užive da ih toliko pogađa cenzurisano cenzurisano fiktivnog lika. Više onako, znali smo 3-4 nedelje da će se Sansa udati za Ramsaya. Šta su ljudi očekivali da će se dogoditi? Rasute ružine latice po krevetu, Ramsay koji nežno šapuće "Dušo, ne brini, boleće malo iz prve, ali ići ću jako polako, onda će ti se blažena toplina rasuti celim telom kada se sjedinimo pred Sedmoro" dok Theon dole pod prozorom na gitari svira riverrunske šansone? Sva ova kuknjava što vidim je tipa "Čemu je ovo trebalo, znali smo da je Ramsay zao i ludak, zašto onda pribeći još jednoj sceni cenzurisano"? Pa ako ste ljudi već znali koliki je psiho, kako je drugačije trebalo ovo da se odigra? Kad je Jaime silovao Cersei to je bila bezrazložna glupost par ekselans, bez razloga, smisla ili posledica. Ovo se savršeno uklapa, a svi se takođe verovatno nadamo da će voditi konačnom krvavijem paybacku.

 

 

 

 

Editovao, ali realno ne znam šta to spoileriše :unsure: Jedno tri epizode ranije nam je rečeno šta će da bude.

Valk i Toni rekoše da nisu još gledali, pa za njihovu dušu.

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

 

Ja sam očekivao da će Grejdžoj da poludi i zabode ga u mali mozak onim nožićem iz grickalice za nokte.

 

To bi bio veleobrt.

 

Link to comment

 

Ja sam očekivao da će Grejdžoj da poludi i zabode ga u mali mozak onim nožićem iz grickalice za nokte.

 

To bi bio veleobrt.

 

 

 

 

Ма сад ће њих двоје да запале у сусрет станису који неће да стигне до Винтерфела до почетка идуће сезоне.

 

Link to comment

Marvine, nisam mislio da nije prikazana cela scena, nego su ovde dežurni perverznjaci predvođeni Batom Iličen, osnivačem Desankine teme, zavapili što se sve dešava van kadra, a dosada je sve bilo manje-više explicité.

 

Ovo drugo, kažem, ljudi su idioti a posebno na društvenim mrežama. Prvi bih podržao akcije masovnog samospaljivanja zbog strmoglavog pada (ionako niskog) kvaliteta radnje, ali da drame ovoliko bukvalno ni oko čega...

Link to comment

Odgledala. Sve sama glupost do gluposti. Malo sam se ložila da će Olena da opiči po Sersei ali i to bilo tek onako, radi reda. Mnja.

Link to comment

Ni meni se ne gleda ali znam da moram. El moguće da je Sansa preživela Džofrija "u komadu" kao i muža Tiriona plus one što su hteli da je siluju u tunelu i Hounda a i Littlefinger se suzdržao da je ne razdeviči - sve to da bi je na kraju opalio psiho Remzi?!

 

Ovo totalno ima smisla, Dzofri je generalno bio zainteresovan samo za jebanje u mozak, Tirion nije ni hteo da je zeni a i dok je bio u braku bio je u ljubavi sa onom Shae, Hound je spasao od silovanja a i nisu nesto puno vremena provodili zajedno, dok bi razdevicavanje za Little Fingera bilo ostecivanje robe, jer su Boltoni jedno 2-3 puta pitali da li je stvarno nevina.

 

Mislim sacuvala nevinost u Veterosu do pete ipo sezone. To je cini maltene puritankom u tom svetu.

 

A sto se tice cenzure, nema to veze sa njenim godinama, sve preko 18 ide opusteno u film/seriju. Ovo ima veze sa velikom popularnoscu pa sada za razliku od prve 2-3 sezone glavni cast ima tu mogucnost da odbija skidanje u svakoj drugoj epizodi.

Link to comment

Јес', вала и то што збориш, Медитеран је цео онако, влажан, зарастао у пузавице, купа се у тим монсунским кишама, а слонова онолико.

 

Missed-Target.jpg

 

Link to comment

Ovo totalno ima smisla, Dzofri je generalno bio zainteresovan samo za jebanje u mozak, Tirion nije ni hteo da je zeni a i dok je bio u braku bio je u ljubavi sa onom Shae, Hound je spasao od silovanja a i nisu nesto puno vremena provodili zajedno, dok bi razdevicavanje za Little Fingera bilo ostecivanje robe, jer su Boltoni jedno 2-3 puta pitali da li je stvarno nevina.

 

Ali nema smisla da se Sansa identično ponaša sa Remzijem kao što je ranije sa Džofrijem - paralisana od straha i neprijatnosti, ukočeno učtiva. Kamo ono šivenje crne haljine, kamo LF trening, kamo sva ona priča kako će ih jebati iz osvete? Potpuno je pasivna u svakoj interakciji, reč nije rekla da bi mu pokazala da je u stvari na njegovoj strani, da bi jednog dana došla u poziciju da mu zabode nož u leđa. Bukvalno je isto bilo sa Džofrijem osim što je njega zvala your grace a ovog zove my lord.

 

Tu ništa nije kriva glumica, nego režiser i scenarista nesposobni da ispoštuju razvoj lika koji su sami sebi zacrtali.

Link to comment

Ma od takve Sanse nema nista. Mnogo bi bilo da naprave dve sestre Stark kao zajebane manipulantkinje i ubice. Ovu moze da istreniraju licno Sun Tzu, Makijaveli i Little Finger (iz prethodnih sezona, ne ovaj umobolni iz pete) pa bi opet imala stage fright kada treba da nastupi na velikoj sceni. Jbg to je Sansa, uctiva kruta povucena, eventualno moze da odbrusi nekom commoneru a sve ostale koji su na njenom nivou ili iznad slusa. Sutra da je ubede da treba da ode kod dva zmaja u tamnicu da ih ukroti i zajase kako bi sprzila neprijatelje Starkova kakva je verovatno bi i to shvatila kao genijalni plan.

Link to comment

meni ta scena vise lici na motivaciju za theona da se vrati iz reeka u sebe i pocne nesto da preduzima, konacno. a sansa... ne mogu ni da naslutim u koju stranu ce se razvijati. i da li ce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...