Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Apsolutno je retardirano, za gomilu njenih poteza nema nikakvog opravdanja (ako ne računaš opsesivnu potrebu da zaštiti sina od drugih žena). Jednostavno je idiot, ubeđena da sve zna, a više nema nikog ko bi je kontrolisao.

 

Ma Seresi je tu jos i najmanje nelogicna. Jbg prakticno sama vlada vec duze vreme a onda brzo gubi oca i omiljenog sina. Logicno je da ce da baljezga i gresi.

Link to comment

Apsolutno je retardirano, za gomilu njenih poteza nema nikakvog opravdanja (ako ne računaš opsesivnu potrebu da zaštiti sina od drugih žena). Jednostavno je idiot, ubeđena da sve zna, a više nema nikog ko bi je kontrolisao.

stekao sam utisak da je Martin Sersei i Tajvina zamislio kao interesantnu suprotnost, mada su im polazne tacke slicne - beskrupuloznost i porodicni interes kao vrhovno dobro. ali sposobnost Tajvina dovodi do toga da je njegov pristup cist realpolitik, dok nesposobnost Sersei lici na obicno ludilo i dovodi do katastrofe.

Link to comment

Cersei je oduvek pogrešno interpretirala svog oca - nju je najviše impresionirala samo jedna komponenta vlasti: strah. Nakon Castamerea, nije ni čudo, mada je neverovatno da je propustila da ugleda i druge aspekte tokom dugog niza godina.

Link to comment

Cersei Lannister = Penis Envy.

 

Ceo život je provela misleći kako nije fer da svi ti muški vladaju i bahate se kako hoće, a ona da može samo posredno, preko njih, nudeći svoj rasplodni potencijal zauzvrat... Ubedila je sebe da je samo patrijarhija sprečava da zablista, nije bio ko da joj kaže koliko realno nema pojma.

Link to comment

Cersei Lannister = Penis Envy.

 

Ceo život je provela misleći kako nije fer da svi ti muški vladaju i bahate se kako hoće, a ona da može samo posredno, preko njih, nudeći svoj rasplodni potencijal zauzvrat... Ubedila je sebe da je samo patrijarhija sprečava da zablista, nije bio ko da joj kaže koliko realno nema pojma.

 

 

 

wt4y3vh.jpg

 

 

Link to comment
 

I do sada smo svi gledali seks po seriji, a sad odjednom samo Reek sme da gleda.

:lol:

to je to. cela serija objasnjena u ovoj recenici :D

Link to comment

Ima momenat kada u celoj ovoj nesretnosti od priče u Dornu uskoče one tri modelsice od sand snejksa, i Bronn samo uzdahne "Oh for fuck's sake..." sa smrtonosnom dozom rezignacije u glasu. Kada bih ja pravio trejler/siže cele šeste epizode, mislim da bih mogao da se ograničim na te četiri reči u dve sekunde.

 

Mada bih mogao dodati na kraju trejlera "Al' u ovoj epizodi barem nema Daenerys"

Link to comment

šta očekujete serija je stigla do radnje iz zadnje knjige koja je dosadna i sama, got već godinama neguje tradiciju da je najbolja 9 epizoda u sezoni, ostale su tu da se popuni vreme do nje a 10-ta da se rezimira šta se dešavalo u 9-toj

Link to comment

Ni meni se ne gleda ali znam da moram. El moguće da je Sansa preživela Džofrija "u komadu" kao i muža Tiriona plus one što su hteli da je siluju u tunelu i Hounda a i Littlefinger se suzdržao da je ne razdeviči - sve to da bi je na kraju opalio psiho Remzi?!

Link to comment

Čitam baš po guglu koliko je osuda, odricanja i napuštanja foruma izazvala

 

 

poslednja scena.

 

Uopšte mi nije jasno. Da je heavy, jeste, ali je nekako potpuno logično i za očekivati da se baš to desi, i ima barem savršenu utemeljenost u likovima i u narativu, kada su već napravili taj veliki zaokret da Ramsay ženi Sansu. Za razliku od one imbecilnosti od prošle sezone kada Jaime siluje Cersei, jer Benioff i Weiss

 

Link to comment

Dead Set je pisao čovek sa smislom za kontinuitet priče. I ima Koštunicu. I nema Daenerys.

Link to comment

Šta ti nije jasno, zašto nisu pokazali scenu ili zašto ljudi dižu dreku zbog cenzurisano cenzurisano?

 

Ovo prvo - zato što je glumica maloletna po američkim standardima.

 

Ovo drugo - zato što su ljudi idioti.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...