Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Дебели покушава да одбрани серију. :fantom:

http://grrm.livejournal.com/427713.html

 

 

Slag'o je već kod naslova "not a blog".   :fantom:

 

 

 

Edit: a epizoda je kao kafa napravljena u nekoj švapskoj firmi: podseća više na prljavu vodicu i vidi se dno šolje dok je još puna.

 

Mada, iznenadilo me što nije bilo scena iz kupleraja, pošto je Littlefinger stigao u King's Landing - rekao bi čovek da će prvo butik da obiđe. I iznenadilo me što se kod Boltonovih nije raspravilo ovaj put ko je bastard, a ko priznati naslednik kuće Bolton. Neke druge momente ne bih posebno izdvajao.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Obezbeđenje palate Dornjana radi po principu balkanskog avlijanera - puštam te da uđeš, ali ne i da izađeš.
Neverovatno lako i naivno se dve grupe uljeza šatro šunjaju po vrtovima palate, a da nema nikog od kraljeve garde da im preventivno vikne "alo, kuda?".

Link to comment

Dorne scena je holivud, tu su kadrovi  sa Mirselom koja pazi na Tristana, tu je Tristan koji se ne pomera iako je dobio malo jači šamar

Link to comment

Dornjani su zajebani, oni su to sve brižljivo isplanirali, pustili ove da uđu da bi ih onda zarobili. Još su nekako sredili da i Team Buddy Cop i Team Yellow Viper ulete u isto vreme...

Link to comment

zašto mi ovo gledamo?

 

da ne bude da samokenjam, scena u katakombama je fantastična. jezivo ali fenomenalno. bravo za scenografe.

Edited by McCabe
Link to comment

ovo je najgora epizoda do sada, neverovatno da su ovo odlucili da puste. dosada na stranu, ali ovo gde neka sekta sudi i hapsi kraljicu, pa jebote...da, znam da je uz pomoc kraljice mame, ali ovo je prejadno.

Link to comment

potpuno se slazem sa vama, ubedljivo najgluplja epizoda do sada. sa druge strane, pada mi na pamet da ce tako sada da ide sve vreme. mislim, sta moze da se promeni u smislu da serija bude zanimljiva?

 

zašto mi ovo gledamo?

 

da ne bude da samokenjam, scena u katakombama je fantastična. jezivo ali fenomenalno. bravo za scenografe.

+1

 

ako sledeca bude jednako losa kao i ova, ja odustajem.

Link to comment

Da, taj ceo fajt u Dornu je bio...

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajde onaj tip što je glumio Oberina je makar vežbao dosta dugo i delovao je prirodno u onom fajtu sa Plan'nom. Ali ove "sand shakes" majke mi kao da su pre dva dana skinule gips sa ruku nakon šest meseci, a da još nisu počele sa fizikalnom terapijom. A ja sam stekao utisak da imaju dublera pun k. "We're gonna fight you, bitch! Look what I'm writing on your facebook wall!".  A i onaj "omamljeni" Džejmi Lanister, što bi rekao Del Boy "He's about as useful as a pair of sunglasses on a bloke with one ear".

Link to comment

Питам се шта мене још нагони да гледам све то. Кад је количина будалаштина у Кући од карата достигла ниво да ми изазива физичку мучнину, прекинуо сам гледање без икакве гриже савести. Овде није то случај и покушавам да провалим о чему се ради. Оно што је можда разлог је да глума у Игри није тако стерилна, хладна, има пар ликова који су добро постављени, брине се човек за њих...

 

 

zašto mi ovo gledamo?

 

da ne bude da samokenjam, scena u katakombama je fantastična. jezivo ali fenomenalno. bravo za scenografe.

 

 

ovo je najgora epizoda do sada, neverovatno da su ovo odlucili da puste. dosada na stranu, ali ovo gde neka sekta sudi i hapsi kraljicu, pa jebote...da, znam da je uz pomoc kraljice mame, ali ovo je prejadno.

 

Репортован си због потпуног непознавања градива. :s_c:

potpuno se slazem sa vama, ubedljivo najgluplja epizoda do sada. sa druge strane, pada mi na pamet da ce tako sada da ide sve vreme. mislim, sta moze da se promeni u smislu da serija bude zanimljiva?

 

+1

 

ako sledeca bude jednako losa kao i ova, ja odustajem.

Да не буде да нисам авангарда. :fantom:

Link to comment

ovo je najgora epizoda do sada, neverovatno da su ovo odlucili da puste. dosada na stranu, ali ovo gde neka sekta sudi i hapsi kraljicu, pa jebote...da, znam da je uz pomoc kraljice mame, ali ovo je prejadno.

da jbt, neverovatne gluposti. nisam pitao dali toga ima po knjigama.    

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...