Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Au, koja davez epizoda. Ovo se po ritmu pretvara u latinoamericku sapunicu, i to od serije koja se bazira na ritmu.

Jebote, sest epizoda, niko da zagine a scena borbe izmedju Dzejmija i prijatelja protiv onih devojki je smehotresno rezirana.

A od Remsijevog silovanja vidimo Sarsinu glavu.

J-e-z-i-v-o.

Link to comment

hoće li da ostane jedna čistokrvna kuća? targerijeni sa onima ko zna odakle, boltoni upali u starkove i frejove (doduše, njima i to dođe bingo), onaj iz vejla teško da će gde da umoči, budućnost barateona takođe sumnjiva... rekao bi da debeli bradonja ima nameru da kraljevstvo ide u propast ili u centralizaciju :fantom: i onda lanisteri ludi što se trpaju samo međusobno.

Edited by Malvo
Link to comment

kolki domet uopste ima gavran?

nisam ni znao da ima i interkontinentalnih.

zmajevi, carobnjaci, nemrtvi... ali gavranovi dugoprugasi, e to vec nema nikakve logike.

 

Znaš onaj što izgleda kao da je sniman u Dalmaciji? Jedan od?

Po opisu datom u knjizi, Volantis bi trebalo da je pljunuti Dubrovnik.

Link to comment

zmajevi, carobnjaci, nemrtvi... ali gavranovi dugoprugasi, e to vec nema nikakve logike.

pa nek izmisle onda neku novi pticu. divlju gusku pismonosu recimo, one bas daleko lete.

Link to comment

Jebote od potencijalno najzanimljivijeg plota su napravili dosadu zvanu "kako prati podove i mrtvace kroz nekoliko epizoda"

 

Kroz cijelu seriju Ajra je najdosadniji lik ubjedljivo i to se nastavilo sa onim bogom sa hiljadu lica.

 

Ipak, zbog Mister Eka, epizodi dajem prelaznu ocjenu! :Hail:

Edited by MiddleClass
Link to comment

Ali "until we meet cock trader", kakav transfer blama

J-e-z-i-v-o.

 

+10^6 :lol:

 

Fantastično je šta rade, apsolutno fantastično. Sledeća sezona biće full-on slapstick. The dwarf lives until we find a cock merchant, pa potrebna je posebna vrsta idiotizma staviti takvu rečenicu na papir.

 

Ne vredi ni pominjati onaj standardni nivo ošljarenja, zbog kog pola epizode slušamo nekog kako nekom drugom prepričava šta se desilo u prošloj sezoni, ili pretprošloj, ili prvoj jebenoj sezoni, godine 2011. Moj otac Edard Stark bio je pogubljen - tvog oca Mormonta Seniora su ubili dezerteri dok sam ja bio u tamnici, neko mi dojavio - i onda je plavuša zakoračila na lomaču, i onda zmajevi, a pre toga sam ja ubio jednog Dothraki krvoštagoda, ovako: svuš, svuš, zing - i odna sam ja zabola mač konjušaru u leđa, hoću reći u stomak... :yawn2:

Link to comment

onda melisandre

Везе ви немате. Од младунице Сансе нема боље. -_-

 

zmajevi, carobnjaci, nemrtvi... ali gavranovi dugoprugasi, e to vec nema nikakve logike.

 

Po opisu datom u knjizi, Volantis bi trebalo da je pljunuti Dubrovnik.

Да би гавран долетео негде мора неко да га пренесе из места у које треба да се врати. Ко је остварио контакт са Мерином?

Болд, ти ниси читао књигу. Тај Волантис је све него Медитеран.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...