Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

 

 

Q-DytUgcFL8.jpg

 

 

Samo ti zajebavaj :D Ova desno:

 

VioletMyranda.jpg

 

Mislim može i ova levo, ali em ne znam kako se zove em je već mrtva. Dakle, na ovu sam mislio:

 

17leqj4uvtigapng.png

 

468px-Screen_Shot_2015-03-09_at_10.52.29

 

600full-charlotte-hope.jpg

 

Toni će sigurno zapaziti da se glumica isto preziva kao što se Hope Solo zove, što ne može da je slučajno.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Samo ti zajebavaj :D Ova desno:

 

VioletMyranda.jpg

 

Mislim može i ova levo, ali em ne znam kako se zove em je već mrtva. Dakle, na ovu sam mislio:

 

17leqj4uvtigapng.png

 

468px-Screen_Shot_2015-03-09_at_10.52.29

 

600full-charlotte-hope.jpg

 

Toni će sigurno zapaziti da se glumica isto preziva kao što se Hope Solo zove, što ne može da je slučajno.

prilicno sam bio odusevljen kad sam je video sa laznim malkomom mekdauelom.

bas moj fazon pomislih.

a onda kad je ono pricala sa sansom, imao sam dojam da je velicine nekog ne bas prevelikog deteta. 

jel punoletno to?

Link to comment

ko je sad ova?

 

uopšte je se ne sećam.

 

btw +1 za nadrkanu hajlenderku i boltonovu lujku. sersei je naravno na prvom mestu. oko toga nema da se sporimo. 

Link to comment

To je rahmetli Ros, kurva iz prve sezone koju je odradio svaki sporedan muški lik između Zida i Dornea. Nju su valjda ubudžili u seriju kad su odlučili da Tyrionova kurva ne treba stvarno da bude kurva nego neka nadrndana prekomorska princeza ili šta već.

Link to comment

Ajde napravite PDF GoT - Kraljeva Desanka, pa da se tamo bavimo sisometrijom i ostalim plemenitim aktivnostima. Ovaj topik neka ostane samo za seriju.

 

Elem, ja se jako trudim da budem što manje kritičan prema seriji, ali epizoda koju sam sinoć gledao (5. epizoda 5. sezone) je jedna od najlošijih epizoda bilo koje serije koju sam bilo kada gledao. Ona prosto vrvi glupostima, i iz jedne gluposti se hrli u drugu - smrt Baristana Selmija, hranjenje zmajeva velikašima Mirina, Sem koji čita o doživljajima Deneris, Džon Dobročinitelj koji bi da na svojih pedesetak ljudi i protiv njihove volje dovede par stotina (hiljada) Wildlinga, Stannis koji mu za to daje svoju flotu (!), kerovođina ćerka koja kuka što ne može da se uda za velikaša i na "ti" je sa njegovom budućom ženom visokog roda, idiotski performansi Remzija Boltona pred ocem i verenicom, poljubac Sivog Crva i Missandei, Jorah i Tyrion koji su se veselo ribarskim čamcem uputili kroz uklete ruševine, besmisleni razgovor Stannisa i Sema. Svaka od ovih aktivnosti bi izazvala transfer neprijatnosti i ogadila epizodu samo i da je jedna od njih, ali se one ovde ređaju kao na traci, iz jedne se uleće u drugu. Ipak, apsolutni šampion epizode i jedna od TOP 5 najglupljih scena koje sam ikada video jeste Brijenino regrutovanje osamdesetogodišnjeg sobara za ultra tajnu misiju, detalj koji kao da je preuzet direktno iz Alana Forda. Možda u sledećoj epizodi saznamo da se sobar zove Jeremija ili Gervasius Twinklemikelson Stark.

 

Inače, očito je da su scenaristi potpuno pogubili sve konce radnje. Meni je sada potpuno nejasno ko ima kakvu stratešku agendu i kako misli da je ostvari - šta tačno hoće Brijena sa otimanjem Sanse, šta tačno hoće Sersei sa vraćanjem Mirsele, kakva je Stannisova ideja nakon zauzimanja Winterfella, kakva je Džonova ideja sa White Walkerima nakon što humanitarno preseli Wildlinge, iz kog razloga Deneris hoće da trajno ukine ropstvo u Mirinu ako joj je cilj presto Westerosa, odakle Džori (i Varisu) ideja da je Deneris uopšte zainteresovana za nekog Tyriona i koji će joj on kurac, o LF-u i Sansi smo već dosta drvili. Sve neke nasumične taktičke akcije glavnih protagonista, a da se nigde ne vidi kakav to veći plan stoji iza njih i koji im je konkretan cilj.

Link to comment

To, sapatniče! Udri! :D

 

Konkretan cilj svih likova je da troše vreme bezveznim random podzapletima još jedno dve-tri godine, dok se publika ne smori i ne digne ruke.

Link to comment

Meni je fantastično glupa ta ideja da je Stannis došao sa plaćeničkom vojskom na Zid da bi odande krenuo da maršira za King's Landing. Šta bi trebalo da jedu tokom te golgote, sneg? Zašto ne odu brodovima nazad kao što su i došli?

 

U knjoizi Stannis jedva da ima neko ljudstvo pa se zato šeta po severu i pokušava (neuspešno) da nagovori preživele severnjake da mu se pridruže protiv Lanistera i Boltona. A ovde kao već ima vojsku koja mu treba, ali ih vodi na Sever da se grudvaju i sankaju.

 

To mi nekako ima smisla u vidu PR stunta. Jer ono osim njegove najblize okoline niko ga ne smatra za "One True King" pa je krenuo da odbrani Westeros od Divjaka jer je to duznost kralja ili zato da bi stekao neku reputaciju jerbo koliko sesecam on jos nije dobio ni jednu bitku. A jbg brodovi dati Dzonu Sneznom da kupi zene i nejac.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...