Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ja zaboravio prve četiri. Bilo je nešto, kao, oni zlatno maskirani izboli nekog. I zmajovi, i Sansina udadba u najavi. I buddy cop road trip film, u glavnim ulogama Jaime & Bron.

 

Edit: Joj, sad sam se setio i da im Volantis liči na Petrovac na Mlavi :isuse:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja zaboravio prve četiri. Bilo je nešto, kao, oni zlatno maskirani izboli nekog. I zmajovi, i Sansina udadba u najavi. I buddy cop road trip film, u glavnim ulogama Jaime & Bron.

 

Edit: Joj, sad sam se setio i da im Volantis liči na Petrovac na Mlavi :isuse:

sve jebeno isto izgleda.

ko da gledam jebeni dogvil.

mnogo su jebeno jadni.

Link to comment

Eh, pa nije sve - spizdili su boga pitaj koliko para da iznajme onaj mavarski zamak u Sevilji da im glumi Water Gardens, a gledaćemo ga jedno pola minuta po epizodi u proseku :isuse: Sve ostalo, da bi se uštedela kinta, moraće da odglumi dalmatinsko primorje. 

 

Dogvil ti je spot on :D

Link to comment

Pogledao 4. 

 

Pa dobro, kvalitet drame je iznad prethodne sezone. 

 

Stanis je definitivno najzanimljiviji lik. Ona scena sa ćerkom je jedna od najboljih u dosadašnjem toku serije. Zapravo, razradom ovih likova mi je postalo jasnije koliko je većina ostalih plitka i predvidiva. Očekujem da poginu u sledećoj.

 

Naravno, brže bolje smo nakon te scene morali da vidimo Karketija s onim iritirjuće usiljenim Stiven Džerard akcentom kako drobi o nekom Reganu... Blage veze nemam šta je pričao.

Link to comment

i meni stanis polako postaje omiljeni lik, jebe ga malo ona ludača, ali šta sad, sa onom blesavom ženom, nezahvalnim bratom i deformisanom ćerkom verovatno nije ni mogao da ostane sav svoj. valjda će se čovek dokopati trona, bolje on nego ono razmašeno derište.

 

 

naravno, ne mislim na tomena

 

Edited by Malvo
Link to comment

Odgledah i petu, nekako mi deluje kao mastan filler. Generalno nista novo i nepredvidljivo se nije desilo osim sto se oktrilo da li je Baristan preziveo ili ne.

 

 

 

Glavni utisak mi je Stanis the Grammar Nazi :D Sir Friendzone pokazao jos jednom da je glup ko tocilo, a da sam poceo da gledam od pete sezone pomislio bih da je Remzi zapravo Lord dok mu je Roose u najboljem slucaju glavni banner-man...

 

 

Link to comment

imaju onu bolest od koje boluje stanisova ćerka i giline sestre. na primeru gilinih sestara vidimo šta se desi kad se bolest ne leči

Link to comment

To je bas genijalan plan bio. Mozemo da idemo putem gde mozda napadaju pirati ili mozemo da idemo ovim putem gde ni pirati nece da prodju i gde svako kretanje izaziva paznju jer ga generalno gotovo i nema. Jedino sto podrzavam je to sto je ovo realno uvod za njegovu junacku smrt do kraja sezone u odbranu Kalisi. Samo je pitanje da li ce da se baci pod mac/strelu pred njom ili ce da bude nesto a la "Idite vi, ja cu ih zadrzati"

Edited by *edited by mod
Link to comment

Zanima me baš čemu li će da odvede ovaj "ljubomorna kerovođina šćer" plot, čemu to sem činjenice da glavne likuše više ne žele da pokazuju sifone pa moraju da ubace neke non-prostitutes koje su rade da pokazuju grud

Link to comment

Zanima me baš čemu li će da odvede ovaj "ljubomorna kerovođina šćer" plot, čemu to sem činjenice da glavne likuše više ne žele da pokazuju sifone pa moraju da ubace neke non-prostitutes koje su rade da pokazuju grud

pa to je to. mada je miranda super hot.

Link to comment

Bata Djora Mormon smorio za sve pare. Ne verujem da cu ovo reci, ali jedini lik koji je sada ovde interesantan je (meni nekada neomiljeni) Dzon Snou. Ovo sve ostalo, ubi. 

Link to comment

pa to je to. mada je miranda super hot.

 

+1

 

Mada nadam se da je ona tu zbog sisa i kao proxy za susret Sanse i Theona. Jer bi bilo potpuno idiotski da od svih Lanistera, Boltona, Littlefingera i jedno 25% Westerosa glavna pretnja za Sansu bude "Myranda, kernel masters daughter"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...