Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

nista nismo videli sta se desava sa bran starkom i tom druzinom.

i hvala nebesima na tome. jos da nekako ne vidimo sta se desava s misom i druzinom, ih.

Link to comment

Nadao se i Martin - planirano je da poslednja knjiga nosi naslov A Time for Wolves  :wub: ali je od toga odustao pa će se zvati A Dream of Spring :puke: Valjda će se ispostaviti da presto osvaja Loras Tyrell ili tako nešto.

Ili Zoran Babić

Link to comment

Tako je to kad je glava porodice tupson.

sta znam, meni je onaj debeli kralj debil. mislim, znao je sve sta se desava iza njegovih ledja. ode po pomoc u vidu prijatelja, ovaj mu nekako izadje u susret, buduci da ga to nije zanimalo, da bi na kraju taj isti debeli, debil od kralja poceo da se kurva i opija, umesto da je pomogao starku da seku lose grane.

 

Nadao se i Martin - planirano je da poslednja knjiga nosi naslov A Time for Wolves  :wub: ali je od toga odustao pa će se zvati A Dream of Spring :puke: Valjda će se ispostaviti da presto osvaja Loras Tyrell ili tako nešto.

eto..

 

i hvala nebesima na tome. jos da nekako ne vidimo sta se desava s misom i druzinom, ih.

hhahahhah LOL! :D

Link to comment

tuzna i nesrecna je sudbina porodice stark :(

 

btw, stvarno ovo mislim. sada mi je tuzno sta se sve desilo toj porodici. stavise, u jednom momentu [nadao sam se tom nekom preokretu] da ce oni nesto da urade, da se skupe i da im vrate milo za drago.

 

Pa dobro nije kao da serija ne ostavlja prostora za to. Arja postaje faceless (wo)man, Jon Snow komandant na Zidu, Bran da izraste u nekog GoT Merlina, a Sansa da se recimo udomi negde uz Stanisa i eto vec dovoljno moci, doduse neobjedinjene ali i to je nesto.

 

Pogotovu jer je uz sve sto se izdesavalo vecina ljudi najvise reagovala na taj prvi sok pogubljenja Neda Starka pa bi im neka vrsta osvete i vracanja u zivot House of Stark bio popularan izbor medju rajom.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Nadao se i Martin - planirano je da poslednja knjiga nosi naslov A Time for Wolves :wub: ali je od toga odustao pa će se zvati A Dream of Spring :puke: Valjda će se ispostaviti da presto osvaja Loras Tyrell ili tako nešto.

Биће Рикон татин наследник а Џон Милош (К)Обилић што ће да спаси Краљевство. Тако нам је казато.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Neki drugari su vidjeli da se u nekim bundle torentima nalazi 5 epizoda, ali jedna je ona neka "A day in life", neka epizoda o samoj seriji

Link to comment

jbt zaspao sam gledajuci drugu... stigao sam do onog derišta pred crnobelom kapijom.

 

koliko praznog hoda. ovo je neverovatno.

Link to comment

Nece vajda da izbace i Leninu setnju Dubrovnikom ?  :cry:  Znam da je proslog leta bilo nekog natezanja sa lokalnim fratrima oko te scene, ali kapiram da je tu precasna crkva samo tvrdila pazar ...

Link to comment

jbt zaspao sam gledajuci drugu... stigao sam do onog derišta pred crnobelom kapijom.

 

koliko praznog hoda. ovo je neverovatno.

pa to meni se cini da bilo ko od nas sad uzme neku low fi kameru ili jednostavno da prica 55 minuta vise bi stvari i zanimljivijih rekao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...