Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ponestaje mi mic drop sličica!

 

"I am looking into hell, but I dare not look away. She had never been so certain of anything. If I run from him, he will burn me and devour me."

 

17.gif

Link to comment

:uini mode:

 

da ne sevaju sise, poneka psovka i occasional gore, ne bi bila serija ni za disney channel. :angry:

 

:uini mode:

 

nisam zadovoljan sevanjem sisa i dupeta u ovoj seozni, nadam se da ce se iskupiti.

Link to comment

али смешно је то где марџори после секса са малим и најавом како ће сад поново, скрива сисе од њега, са дени је бар мало суптилније изведено, није држала руком постељину све време

Link to comment

Odgledao ove 4 epizode, pročitao oba topika kao i onaj na književnosti. 

 

 

 

 

Izgleda da su krenuli logikom nelinearne avanture, ali sa samo jednim krajem. Debeli im je prepričao šta će da se desi i pretpostavljam da će da se drže nekih najvažnijih događaja. 

To me podsetilo na sistem u Quest for glory serijalu igara. Npr. neke zadatke možete da obavite drugačije u zavisnosti od toga koju klasu ste odabrali. Iznad provalije visi konopac. Ratnik će se prebaciti snagom svojih mišica, lopov će pretrčati preko balansirajući dok će čarobnjak baciti čini za letenje i preleteti provaliju. Paladin može da bira bilo koji od ovih načina. To su kombinovali sa onim odaberi svoju avanturu tipom knjiga (ako odeš u podrum, okreni stranu 42, ako se popneš na tavan idi na stranu 86). Knjige su u najvećem broju slučajeva najbolji način da se stigne do kraja (koliko sam shvatio bilo je samo par primera da su nešto u seriji odradili bolje od knjiga) ali na taj put ćemo čekati godinama. 

 

Serijal me sada podseća na maratonca koji je na 25-om kilometru i počinje da posustaje a cilj se ne nazire. Za sada samo Tirion i Bron drže radnju da ne zaspim. Ovo je dosadno. 

 

 Bordel se pojavljivao sam u dve epizode.  :mad:  Dorn ima nadrkane Čarlijeve Anđele, Remzi lični harem koji bi najradije skratio za glavu buduću mu nevestu. HBO bi trebao da bude pošten prema sebi, ne treba im ovo već dve druge serije. Prva bi se zvala Kurve i pratila bi tok događaja u rimskom bordelu od neke 500 g.p.n.e. pa do danas. Druga bi bila srednjovekovni sucker punch, gde se bivše časne sestre bore protiv ovozemaljskih i paranormalniih pojava u srednjem veku. 

 

15342_sucker_punch.jpg

 

Nije za njih obrada iole kompleksnijeg materijala. 

 

Game of Thrones treba da se da nekome da od njega napravi ili neki Sandbox veličine Gothic-a 3 ili MMO. 

 

 

 

Link to comment

 

 

 

Ono što me je nerviralo tokom svih sezona ali je sada kulminiralo su Neukaljanitm. Navodno najbolji ratnici umeju da barataju samo dugačkim kopljem. To je OK za bitke na otvorenom protiv lake konjice ali u gradu je potpuno neprimereno. Maskirani ih iskasapiše na froncle jer ovi izgleda jedino umeju da nekome nabiju koplje u stomak. Ništa gladijus, ništa bodež, samo koplje od dva metra. Ni najamnici nisu ništa bolji. Znaju da postoji teroristička organizacija u gradu ali i dalje bleje kao i ranije jer ne nose upadljivu uniformu kao crncitm pa će da se uklopetm

 

Merinske letnje igretm koje se sastoje isključivo od gladijatorskih borbi. Deni odluči da ih ukine ali joj ne pada na pamet da ponudi neku alternativu. Čak i tada je ljudima bila potrebna još neka vrsta zabave sem opijanja i kurvanja. Ima scena kada se zapitam da li je u tim gradovima uopšte postojala birokratija bilo kakve vrste. Postoji samo vladar koji prima 200 stranaka dnevno, grupa savetnika i dželat i to je to. Kamo sudije, carinici, činovnici? Očekuju da poverujem da Kraljevim Odmorištemtm od 500.000 ljudi (valjda je to tačna cifra) upravlja malo veće? Ne znam ko je gori upravljač, vladari Vesterosa ili Deni.

 

 

Link to comment

Sto je bezala iz podruma ako ne mogu ...

sve i da ne mogu da je sprže (a mogu), imaju prilično oštre zube i ljuti su na mommie dearest.

 

odgledala sinoć sve 4, glavni utisak je da bi stvarno mogli da prestanu da rokaju kul likove (da, tu mislim i na Tajvina).

 

 

Inače, i ja sve manje verujem da je Jon Snow Nedov sin. Mislim da je Lijanin i Robertov. Kad smo kod Roberta, gde je Gendry?

Jon je inače totalno ispao car što je ubio onog majmuna Janosa, na trenutak sam se uplašila da će da mu se smiluje i smori me skroz. Trenutak kad ga Stanis ( :lolol: ) naziva tvrdoglavim, pa jaoj!

Deneris, po običaju, smara za medalju.

 

Link to comment

sve i da ne mogu da je sprže (a mogu), imaju prilično oštre zube i ljuti su na mommie dearest.

 

odgledala sinoć sve 4, glavni utisak je da bi stvarno mogli da prestanu da rokaju kul likove (da, tu mislim i na Tajvina).

 

 

Inače, i ja sve manje verujem da je Jon Snow Nedov sin. Mislim da je Lijanin i Robertov. Kad smo kod Roberta, gde je Gendry?

Jon je inače totalno ispao car što je ubio onog majmuna Janosa, na trenutak sam se uplašila da će da mu se smiluje i smori me skroz. Trenutak kad ga Stanis ( :lolol: ) naziva tvrdoglavim, pa jaoj!

Deneris, po običaju, smara za medalju.

 

Zar nisu vezani?
Link to comment

како ће их уопште и пустити из подрума кад нико не сме да им приђе :huh:

Jedan smeo kod zelenog ali ne verujem da ce tog lika uopste biti u seriji ...
Link to comment

Au, ono je vjerovatno bio najjadniji after sex talk koji sam gledao na TV i filmu. Bolje da su zapalili po cigar ili džok i ćutali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...