Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Al nema od deneris i mardžori, za ovu znam da je odbila nudity još ranije  :isuse: ali nisam znao da se i novopečena kraljica profinila 

Edited by theanswer
Link to comment

Pa Margaery se već valjala po krevetu sa Tommenom. Ne sećam se da li je pokazala koju bradavicu, ali realno nije ni bitno - prilično mi je glupo što se pravimo da je dečko od 12 godina za godinu dana postao dečko od 17 godina, i sad moramo opet da gledamo kako Margaery zavodi kralja praktično na identičan način kao što je zavodila njegovog pokojnog brata kralja, samo sa manje implicitnog sadizma. Čemu to ponavljanje služi?

Link to comment

Odgledao prvu , scene sa severa mogu nekako da prodju i ajd i iz kraljeve luke (dok nisam ugledao bilmeza Tomena :isuse: ). Gde vodi Sansu na zapad , nece valjda u Reverrun ?  :cry:

 

edit: Najjaci dojam , les Tajvina(dobar kostim)

Edited by Geo
Link to comment

Ton se pojavio cim pocela spica a dok bilo ono gledali ste nije bilo tona. Nije mi jasno u cemu je fora.

To se i meni dešavalo. Verovatno ti je audio podešen na engleski. Pritisneš onaj žuti taster, pa izabereš srpski, može i hrvatski.

Link to comment

Upravo odgledao prvu. Imam utisak kao da sam odgledao sve 4 koliko mi je dugo trajalo.

 

Tempo ubistven, Tru Blad u najdosadnijim danima je Šekspir i Hičkok za ovo. 

 

Kalisi po prvi put dopadljiva. 

 

Dosada su se plamene stvari pokazale kao autoritet u ovom šašavom svetu. Ako je izgubila kontrolu nad zmajevima, da li to znači da bi crvena veštica mogla da ih preotme u nekom susretu sa njima? Vatra, ovo-ono. 

Link to comment

Boga pitaj, ništa nije nemoguće za debilnu seriju. Mada ideja je da rečena crvena veštica (Melisandre) ni ne zna da postoje zmajevi; pogrešno tumači neka svoja proročanstva i zato loži Stannisa da je on neki Chosen One koji će da zaustavi nemrtve iz snega & leda... dok u stvari ta proročanstva ukazuju na Khaleesi i njene zmajeve. Kad ova to bude shvatila, pretpostavljam da će biti suviše kasno. 

 

U stvari pretpostavljam da će serija sve te kao neke suptilne sugestije i greške iz prošlosti komotno izignorisati.

Link to comment

Sto je bezala iz podruma ako ne mogu ...

Posto vidimo da Tirion ipak ide carterom za Mirin, onda je definitvno da je Deneris poslednji Targ u seriji  ...

Edited by Geo
Link to comment

"No, no Targaryans are immune to fire. The thing with Dany and the dragons, that was just a one-time magical event, very special and unique. The Targaryans can tolerate a bit more heat than most ordinary people, they like really hot baths and things like that, but that doesn't mean they're totally immune to fire, no. Dragons, on the other hand, are pretty much immune to fire."

 

http://web.archive.org/web/20051103091500/nrctc.edu/fhq/vol1iss3/00103009.htm/

 

bc8a664b6c16415f913fc99da27c6c29-dropmic

Link to comment

E pa videćete u ovoj sezoni sve, čim su pominjali da ovi traže fighting pits.

 

I još kad je držala i ona užarena jaja. To je još gore od plamena.

The first of her name će vam sve na kraju pokazati.

Edited by MayDay
Link to comment

To reiterate:

 

In 2000 GRRM wrote in an online Q&A (emphasis is his, not mine):

Granny: Do Targaryens become immune to fire once they "bond" to their dragons?
George_RR_Martin: Granny, thanks for asking that. It gives me a chance to clear up a common misconception. TARGARYENS ARE NOT IMMUNE TO FIRE! The birth of Dany's dragons was unique, magical, wonderous, a miracle. She is called The Unburnt because she walked into the flames and lived. But her brother sure as hell wasn't immune to that molten gold.
Revanshe: So she won't be able to do it again?
George_RR_Martin: Probably not.

 

UByGEOw.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...