Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

неко га је откуцао да је био шпијун за вестерошане, али не сећам се ко, можда баристан... слика која се појавила са снимања га приказује како се бори у арени, док тирион гледа седећи поред денерис

Edited by Dionysos
Link to comment

@Timmi: Smara neopisivo, posebno kad počne da teatralno deklamuje, što je uvek. Jesi primetio kakvim je police procedural u drugoj epizodi Brienne uspela da nađe Sansu? "Gle, eno je tamo za onim stolom!"

 

Pitaj slobodno, moram da treniram odgovaranje na glupa pitanja jer večeras keva počinje da gleda, što znači da me čeka još mnogo deskriptivnog objašnjavanja (znaš onaj što je onda ono sa onom) :ph34r:

Link to comment

неко га је откуцао да је био шпијун за вестерошане, али не сећам се ко, можда баристан... слика која се појавила са снимања га приказује како се бори у арени, док тирион гледа седећи поред денерис

a da, potpuno sam zaboravio. zaboravio da ga je neko otkucao. hvala.

 

@Timmi: Smara neopisivo, posebno kad počne da teatralno deklamuje, što je uvek. Jesi primetio kakvim je police procedural u drugoj epizodi Brienne uspela da nađe Sansu? "Gle, eno je tamo za onim stolom!"

bas to, meni bude neprijatno.

 

gledajuci seriju ja sam skontao da u vesterosu postoje dvije kafane, pa se tako svako malo slucajno sretnu. kontam da u knjigama postoji i ime za svaku od 3758. -_-

Link to comment

па било је непријатно још док су расправљали где би санса могла да буде и онда широки кадар где она пролази сто метара од њих... ко монти пајтон скеч

Link to comment

Cekam seriju na HBO da gledam i evo sad krenula al nemam ton na TotalTv :frust:

Ја одгледао са све тоном. Што би рекао Лабуд, ништа спектакуларно.

Link to comment

А ок, ја сам улетио кад је Серсеи прошла крај Марџери ( :heart: ) ко крај турског гробља.

Link to comment

Meni je bas bilo drago zbog scene u kafani. Vec sam se uplasio da ce Brian i Podrik da celu sezonu lutaju po Vestorosu i da se komicno mimoilaze sa Sansom sa sve Beni Hill muzikom. Ovako je bar to odmah reseno

 

doduse tek sam drugu odgledao.

Link to comment

Meni baš deluje (posle četiri odgledane) da će do kraja sezone da jurcaju za njom. U knjizi naravno nije prišla ni blizu ni jednoj od sestara Stark, ali se svetila onim što su Džejmiju otfikarili ruku...

Link to comment

Gledacu jednu po jednu.

mudra odluka. oće da zbuni kad ih pustiš više istovremeno :Jova:

 

Nije u redu da pisete van spojlera!

počujte čoveka. mnogo ste se opustili vi što ste već odgledali prve 4. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...