Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

iscureloooo!

 

sutra sve 4 gledam, pa nek valar morgulis.

 

onda cemo morati da cekamo vise od mesec dana da odgledamo petu epizodu.

Link to comment

Neko iz HBO je svojevremeno baš za GOT govorio da nimalo ne smeta što je toliko piratizovana serija, da to tretiraju kao word-of-mouth marketing.

 

Vini, ima Drogon u drugoj. Znaš koliki je!!!

Znam, video sam trailer. Ali kako ti se sviđa rečenica "I'm not a politician, I'm a queen"? Reci da nije spektakularno glupa?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne razumeš ti nas sa mesijanskim kompleksom. Mi znamo šta zaista jeste najbolje za sve ljude i sva ograničenja i kompromisi su za nas čudni koncepti.

Link to comment

Ali ali ali šta to Vi zamišljate da je kraljica, a šta da je političar? Čime se bavi kraljica ako ne politikom? Šta radi ona poslednje četiri sezone osim što pregovara i mulja i vrbuje pristalice? Šta koji kurac može ta rečenica da znači u pseudosrednjevekovnom kontekstu? Političar, to je neko ko ide na izbore i onda ga ljudi izglasaju na određeno vreme i onda on sedi u Kongresu? Staviti takvu rečenicu Vama u usta samo pokazuje koliko su magarčine od scenarista nesposobne da makar na trenutak izađu iz svog 21.-century wheelhouse-a.

Link to comment

onda cemo morati da cekamo vise od mesec dana da odgledamo petu epizodu.

ali ces imati mesc dana ovog topica bez straha o spojlerima :D

Link to comment

ја сам мало једне мало друге, нисам приметио неку разлику... готове ове 4 сад чекање месец дана до 5-е ако не буде још цурења...

 

 

you know nothing jon snow... ће то сад да говори свако ко га сретне  :isuse:

Link to comment

ja sam sad skontao da pojma nemam sta se desava u seriji na kraju 4. sezone. moze u 2-3 recenice sta je na kraju s aryom, jonom, sansom, deneris, hodorom, stanisom... samo se tiriona sjecam.

Link to comment

stanis je na severu sa jonom

 

hodor i bran su kod dece šume

 

arja je na brodu koji ide za bravos

 

sansa je u dolini sa litlfingerom

 

brien i podrik su sreli arju i psa i sad ne znaju šta će negde su u dolini i oni

 

džejmi je u kl sa sersei

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...