Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Dajte neki kickstarter, finansirajte kolektivno moje igranje glupavih igara i gledanje imbecilnih serija, poslaću svakom backeru audio pratnju. Stretch goal bi bilo pravo da izaberete igru/seriju/film...

 

Kad mi neka aneurizma pukne, neka vam je prosto.

Link to comment

a puštite taj hercegnovi, đaole, no da se vrnemo veselijim temama... :) (  :ph34r: )

 

pojavili se prije nedjelju-dvije neki misteriozni bilbordi bez iđe ikakvog loga™ ili neke druge sorte potpisa, sa porukom "Nikad ne zaboravi ko si, jer neće ni drugi". ja pomislio opet neko identitetsko-srpsko-crnogorsko-NATOvsko-rusko proseravanje, kad ono, međutim:

 

Ooc0Rpk.jpg?1

 

Tirione, Srbine! :s_c:  (ili Crnogorče, već prema ličnim preferencijama)

 

(iz kola u pokretu, izsvinjavam se na zamućenosti)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Baš i nisam, još treba i tekst na tu temu da pišem do aprila, a pravedničko gnušanje mi je na zabrinjavajuće niskom nivou.

 

Sad ću da prelistam temu, da se podsetim svih gluposti...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Oće biti ako se budem naterao da ga najzad napišem. Materijala ima napretek, ali teško mi je konceptualno da sve to uobličim u nešto prijemčivo i onim ljudima koji ne pene na usta na sam pomen GOT.

 

Najlakše bi bilo da prosto napravim listu top 280 razloga zbog kojih više ne vredi gledati to sranje... ali ne bih da ispadnem sitničav, daleko bilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...