Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

(a i to je bila izuzento glupa odluka, ako nije u afektu).

 

а ако је у афекту, има смисла да иде ненаоружан горе? план је ту шта, бесан сам и идем да га пребијем... не успевам никако да уочим ту драстичну разлику у мотивацији што је сазнао за неки догађај од пре 20 година од стране ћалета за ког је мислио да га воли и пази на њега па се сад разочарао или што је одлучио да неће само да нестане у ноћ и приушти свима задовољство што су га се решили, каква год да је мотивација у 999.999 од милион случајева би се тај план завршио кад би тајвин викнуо guards!!!

Link to comment

Ako je u afektu, onda se idiotske odluke daju iztolerisati. Puna je literatura i televiizija (anti)herojskih odluka koje nemaju nikakvog smisla ali su donete pod nekakvim ekstremnim pritiskom, pa se against all odds ispostave kao ispravne, nađe se samostrel na pravom mestu, zatekne se tata na klozetu, itd.

 

Ali ako nije u afetku, onda opravdanja nema. Ko bi hteo da gleda Ričarda Trećeg kako zaustavlja jahača i kreće sa njim da sastavlja ugovor o ustupanju prava na presto u zamenu za konja, sedlo, i mamuze...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

па и ричард трећи је у афекту кренуо ка стенлију усред битке, ал је кренуо са фул личном гардом, није кренуо у гаћама да га приупита зашто се не укључује у битку

 

едит: пардон јурнуо је на хенрија кад је овај кренуо да поприча са стенлијем, али свеједно, афекат/очај су и даље ту

Edited by Dionysos
Link to comment

Ja sam bio ubedjen da je Tirion otisao gore da poprica sa njom - zasto ga je izdala i te fore, a da je odlepio tek kad je cuo da ona doziva Tajvina (jedino mi je to imalo smisla). Ne znam zasto bi iko ko je gledao seriju, a bez citanja knjiga, pomislio da je Tirion ustvari isao da vidi Tajvina. Jeste da naknadnim gledanjem se vide pojedini znaci (prolazak pored lava na nekoj kapiji u hodniku, odeca sa znakom desnice na stolici), ali meni i dalje deluje sumnjivo da je to Tajvinova soba.

 

Ja sam odma prepoznala sobu po karakteristicnom namestaju, a Tajvinova odeca je to samo dodatno potvrdila. Sej mi nije ni pala na pamet - prilikom njenog svedocenja, mislila sam da su je potplatili a zatim otposlali nazad u 'inostranstvo'. Nisam citala knjigu, ali kad sam videla da ide uz stepenice, odmah sam pomislila daTirion zeli da rokne caleta, posto mi nije bilo logicno da ce se svetiti Sersei, pod jedan to bi nasekiralo njegovog brata, a pod dva u nju se nije mogao toliko razocarati jer ga ona konzistentno mrzi od rodjenja i probala je vec da ga ukloni, dakle da je hteo da je eliminise to je mogao uraditi jos kad je imao kojekakvu vlast i uticaj.

Link to comment

Jel u epizodi 404 izmišljen deo kada odmetnici sa zida u Krasterovoj kući hvataju Brena i ekipu? Ne sećam se toga iz knjiga.

Da, dobro se ne sjecas.

Link to comment

Vidis da je trazio da se u petoj sezoni maksimalno odvoje od Martina (knjiga) , osecam da je i u cetvrtoj sugerisano piscima kako je bolje™...

Link to comment

Ipak će se snimati 5ta sezona u HR, Embassy Films objavio poziv(e)

Embassy Films Croatia
Prije 21 sata/i
Prijavite se za casting za statiranje u petoj sezoni Igre Prijestolja za snimanje u Šibeniku!
Pozivamo sve zainteresirane koji žele sudjelovati u snimanju američke TV serije Igra Prijestolja u Šibeniku, da dođu na casting koji će se održati 21.7. 2014. od 14.00 do 19.00 sati, u prostoru Gradske vijećnice Grada Šibenika.
Tražimo punoljetne osobe svih dobnih skupina. Žene moraju imati prirodnu boju kose, a poželjno je da na casting dođu bez šminke.
Ispunite svoju prijavnicu ovdje: http://tab.fo/GoTcastingHR

Embassy Films Croatia
1. srpanj · Edited
[hr Below]
Become an extra in Season 5 of Game of Thrones!
Start your application for casting here: http://tab.fo/GoTcastingEN
Apply before 10th of July.
––––
Prijavite se za casting za statiranje u petoj sezoni Igre Prijestolja!
Ispunite svoju prijavnicu ovdje: http://tab.fo/GoTcastingHR
(Prijave se primaju do 10. 7.)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...