Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

aa, nene, pratim ja redovno nego s ovom četvrtom sezonom kasnim jer sam mnogo putovala poslednjih meseci

 

 

inače nije loša prva epizoda

 

moju™ scenu nisam ni očekivala pošto je Tickler potrošen još odavno, a nije ispalo loše ni ovako

samo mi je malo čudno da to već na početak stave, to je trebalo biti kraj, ali ajd da vidimo šta i kako su smislili

 

Oberin je dobar (ne znam samo zašto je žut a ne crven), a čak nije loš bio ni odlazak u bordel :lol: da bi se videlo kako su oni svi slobodni i biseksualni itakoto, samo se nadam da se neće najbitnije stvari prikazati tako što će muški kurvani i ženske kurve o tome razgovarati dok svi zajedno čekaju Oberina i njegovu ženu u velikom krevetu

 

novi Daario je bzvz (ne samo zato što nema plavu kosu :P)

Link to comment

Žut je zato što smo svi mi ozbiljno retardirani pa bismo mislili da je Lannister ako bi obukao nešto crveno. To je apsolvirano tamo u aprilu, get with the program -_-

 

A iz bordela, spoiler alert, bukvalno neće izlaziti osim da skokne na svadbu i na dvoboj. Čak će i sa Tywinom da razgovara u bordelu :D

Link to comment

Žut je zato što smo svi mi ozbiljno retardirani pa bismo mislili da je Lannister ako bi obukao nešto crveno.

али зар се то не ради и у књигама? ланистери плавокоси, баратеони црнокоси (или смеђокоси), таргаријени сребрнокоси... робертово семе је јако, плава деца нису његова, генетика ftw

Link to comment

Bah, posle će da kažu da opet ja smaram knjigama <_<

 

Tamo su takvi detalji u pozadini, nije idiotski naglašeno kao u seriji. Ovde svaki lanisterski vojnik mora da nosi crveno, a svaki severnjak mora da ima vuka na oklopu, štitu, šlemu, sedlu, i isteroviranog na dupetu :isuse: Sve je color-coded for our convenience, da se ne-daj-bože neko ne zabuni.

 

I naravno da u knjigama nije svaki Lanister plav a svaki Barateon crn. Da je "seme je jako" opštepoznata i sveprisutna stvar, ne bi bila 15 godina tajna da su Cerseina deca produkt incesta. 

Link to comment

Bilo je i Targaryena koji su bili crnokosi, poput Baelora ili Rhaenys. U stvari, ceo taj zaplet kako je Jon Arryn provalio Cersei na osnovu boje kose i one knjige je zapravo šupalj kao zub SNS poslanika.

Link to comment

Tako što ne postoji, naravno. (Dete posotji, čarolije ne.) U knjizi su se tu nakupili standardni zombiji, Cripple Crew se nekako probila kroz njih i stigla do pećine - niko nije zaginuo, nikakve great balls of fire nisu letele okolo, nikakvih magičnih kosturova ispod snega nije bilo. Takoreći, dosadna scena. Nedovoljno televizična <_<

Link to comment

 

 

A iz bordela, spoiler alert, bukvalno neće izlaziti osim da skokne na svadbu i na dvoboj. Čak će i sa Tywinom da razgovara u bordelu :D

ajoj :lolol:

 

 

a žuto je znači ono da ne moše Aša i ne može Robert i tako to, pa dobro™

Link to comment

btw ubojstvo Džofrija doobro :D

 

i generalno je dobra epizoda (druga), nemam reklamacija

Ovde sam cuo da je samo tu epizodu pisao Martin ... u narednim su se razmahala ona dva retarda sto imaju "bolje" ideje ...

Link to comment
Queen-Elizabeth.jpg

 

Queen Elizabeth II visits 'Game of Thrones' set, doesn't sit on pretend seat of power

 

Queen Elizabeth II paid a visit to the Belfast set of Game of Thrones Tuesday, touring the series’ vast armory, perusing its racks of lavish costumes, and meeting actors including Lena Headey (Cersei Lannister), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Kit Harington (Jon Snow), Conleth Hill (Varys), and Rose Leslie (Ygritte). The real queen of seven independent Commonwealth countries did not, however, attempt to gain control of seven fictional kingdoms by taking a seat on the show’s fearsome Iron Throne—a chair constructed by a thousand surrendered blades, “heated white-hot in the furnace breath of Balerion the Black Dread.”

Naturally, the wildest and most lawless kingdom of all—The Internet—was most displeased:

And so on.

 

 
Bq47V4QCIAA7AI9.png
 

THE QUEEN OF FREAKING ENGLAND JUST STOOD THERE STARING AT THE IRON THRONE AND DIDN'T SIT ON IT ARE YOU KIDDING ME???

The Queen stepped away from the Iron Throne and the entire newsroom booed hysterically

 

 

But come on, guys. One: Elizabeth II is the queen of England (among other places). She’s not going to sit on a make-believe chair just because you think it’d be funny. And two: Please note that Ygritte was among the Thrones folk who met the queen this morning. Know what that means? It means Queen Elizabeth II is a red priestess with the power to raise the dead, which is a whole lot cooler than a photo of her sitting on the Iron Throne would be. Think big picture, people.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Vazda me je zanimalo šta tzv. kraljica baba nosi u tzv. tašnici koju stalno vuckara sa sobom? Ključeve od dvorca? Bluetooth gedžet za beskontaktno startovanje Rols Rojsa? Mobilni telefon? Šminku? Lekove?

Link to comment

Ne verujem da je Nuclear football, pa kontam da su unutra ogrlice sa Tears of Lys ili Baziliskom.

Nego, jeste li primetili da su William i Harry plavi i riđi momci, a Charles bio baš crn?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...