Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

otpočetka me nervirao onaj homo wetback sve vreme se mislim samo ti melji šabane biće na kraju aaargh you got me monologuing

 

sve mi od sreće dođe da uzmem gusle posadim se na trg i krenem spokoj tebi planino junački si zagino u oči homoseksualčeve ti zabio si palčeve  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Vidi ovoga sto poredi Zicu i ovo sranje od serije...

 

 

 

@Vini

 

Nije rekao da ne postoji rijec za ubistvo rodjaka vec za ubistvo necaka.

Link to comment

а не видим зашто би морао да буде срећан својим животом зато што има гладне деце у африци... изузев брата, читавог живота је био суочен са презиром од стране најближе фамилије, то мора да остави трага на човеку

 

Ne mora da bude srećan, naravno, ali mora da bude realan zato što je uvek do sada bio realan. Jedino što se promenilo je izdaja Shae, a čak ni to nije prvi put da mu se dešava - oba puta je bilo isključivo zbog njegove gluposti.

 

Ja ono nisam shvatio kao bog - covek, vec kao vlastela - raja. A za Oberina sam od pocetka govorio da je super strava lik, al me niko nije slusao. :) Mozda i jedini lik koji je simpaticniji u seriji nego u knjizi.

 

Ali zašto bi mu sad palo na pamet da filozofira o vlasteli i raji, šta mu se to iskristalisalo u ćeliji?! Za Oberina si u bio 100% pravu.

Link to comment

Mora biti nekog character developmenta. Posle svega sto je preziveo u jako kratkom periodu, tesko da je mogao ostati nepromenjena osoba.

Link to comment

Character development kroz alegorične monologe - amaterizam.

 

To je kao kad bi Hound išao okolo i govorio "I feel angry! From all the anger! Raaah!" 

 

Što i nije toliko daleko od istine :(

Link to comment

kao što rekoh, publika se navikla na krek kokein. Wire nije imao rejtingze™, ali je imao plot sa mozgom. Ovo nema. Mislim, ima kostur GRRMovog plota ( koji također postaje sve gori i gori, te i šlampaviji, paralelno) obložen i fillerovan, manje više, govancima i isprdcima, tipa bagskvenčing Šmolsona. Ili Yarine™ oh-fuck-this-foggedabout-this ekspedicije™. Ili Ariiyine anabaze.

A što onda gledaš koji k

 

Sent from my SM-T520 using Tapatalk

Link to comment

Na Kalisu™ izlozen tron iz gejms of tron (jelte?) i moze se slikas kako sedis u njemu ako posaljes sms na 1003.

Prastajte ako je bilo, ne mogu da pregledam temu jer nisam jos poceo ovu sezonu pa da ne kvarim gust.

Link to comment

баш сам нешто био размишљао на ту тему недавно кад је изашао неки његов интервју у ком је критиковао господара прстенова што није реалистично због хепи енда, оно све је то супер, али како ће се арагорн изборити са економским проблемима и преосталим орцима... капирам да он од те силне тежње реализму има проблем да приведе причу нечему на шта се може ставити the end.

 

наравно, нисам читао књиге, овако гледано из далека имам такав утисак 

Link to comment

A što onda gledaš koji k

 

Sent from my SM-T520 using Tapatalk

Kao i sve fantasyje...zbog vižualsa. Kajš, bolesnik sam...

Link to comment

Realno tužbe na nedostatak smisla su so last season. Sad se lepo zavalite i gledajte Ferhunde, dal će da se spoji sa Huanitom.

Link to comment

Neka impotentna i matora rodbina one ludaje koju je bacio kroz ventilaciju najviše građevine u celoj Srednjoj zemlji. 

 

(rodbina Ketlin Stark)

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...