Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

:naughty:

pasmater. ja sam pomislio da ce biti jos jedan obrt do kraja, cak i kad je lezao smrskane glave. ne znam jel uini iskukao ali borba je bila dobra, sem sto je bila prekratka. ostatak standardna smaracina i besmisleni dijalozi. sise izvadile prvih pola sata.

 

posto je tirion, po nekoj mojoj logici, jedan od cetiri lika koji mora docekati kraj (+pridodati, peti bran, cija je svrha u seriji toliko daleka da mora jos dugo da zivi) - preostali su, btw, nevidjeni smaraci - sad je pitanje kakvu glupost je debeli smislio da se ovaj cudnovato izvuce.

Link to comment

Idem ja sad gledat, budući da sam već izseekao sise i gujscu prije pol sata (mokra extra kvaliteta) te vidio fajt na jučubu, only disappointment will ensue.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

pasmater. ja sam pomislio da ce biti jos jedan obrt do kraja, cak i kad je lezao smrskane glave. ne znam jel uini iskukao ali borba je bila dobra, sem sto je bila prekratka. ostatak standardna smaracina i besmisleni dijalozi. sise izvadile prvih pola sata.

 

Weenie je iskukao tačno to što si napisao. Borba je odlično urađena, šteta što je duže od nje trajao besmisleni monolog o nekom tamo klincu koji je gnječio bube.

 

Eno me sad u VIPu Calavera ubeđuje kako je to sa bubama supervažno i kreativno, i kako će se ispostaviti da je to za ovo i ono, ali... realno, kenja.

Link to comment

Ma sigurno, to joj je hobi, sta li...

 

A to za bube te ne ubedjujem jer me mrzi, ali realno scena je bila nabijena simbolikom i dobrom glumom.

Link to comment

Ma sigurno, to joj je hobi, sta li...

 

A to za bube te ne ubedjujem jer me mrzi, ali realno scena je bila nabijena simbolikom i dobrom glumom.

 

Slažem se sa ovim delimično. Da smo imali u knjizi tu scenu sa bubom,sada bi postojalo 55463 tema na Westerosu o značenju :)

Link to comment

Dinklage da dobije da čita jelovnik, nabio bi ga simbolikom i dobrom glumom, ali to nije opravdanje za (još jednu) potpuno suvišnu scenu.

 

 

@answer, knjiga takve scene prosto nema (ili nije imala do tamo negde petog dela). Takav je princip serije, izbaciš kvalitet zameniš ga trešinom. To može da drži jedno vreme, ali ne zauvek.

Link to comment

@answer, knjiga takve scene prosto nema (ili nije imala do tamo negde petog dela). 

 

To i jeste tvoj problem, ako nije u knjigama onda je suvisno. Rekoh ti vec, ti seriju gledas tako sto meris sta su knjigama dodali / oduzeli, sto je svakako tvoje pravo, ali dozvoli da se ne slozim da je to neki optimalan nacin za gledanje serije. No, dosta o knjigama na ovom cenjenom topicu.

Edited by Calavera
Link to comment

Ništa ja o knjigama pitao nisam, samo bih voleo da mi neko objasni smisao te jedne scene u seriji. "Pa dobra je gluma" ne priznajem. Simboliku priznajem ako mi se otkrije šta navodni simbol treba da predstavlja. Da je dvoboj Tyrion vs. the Mountain pa da razumem, ali nije.

Link to comment

Serija... tolko shitty ekspozicije ima, ali kraj svega tog čouk koji nije čitao mora ići na wiki da bi si otkrio neki eseincijalni štakojikurac, npr., ovo:

From my Wiki reading—because, honestly, it’s completely unclear in the show—I have gleaned that Moat Caitlin is a dilapidated but strategically crucial fortress that is key to control of the North. The Ironborn occupation, which Theon/Reek helped end, had prevented Roose Bolton’s forces from spreading all across the North—hence all that business about, “What do you see? The North!” And hence the decision to give Ramsay a proper last name, which Ned Stark probably would have done for Jon Snow if Catelyn hadn’t hated him so much.

Dakle neka si B&W nose ovu i ovakvu ekpoziciju™ kakvu furaju tamo gdje im sunce nikad ne sija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...