Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

A deda Lanister kadar nevera... :)

 

Deda Lanister će biti kadar nevera u svakom slučaju, jer njemu ne odgovara nijedan ishod. Ako pobedi Oberyn, Tyrion je slobodan i može da nastavi da bruka familiju, iako ceo svet misli da mu je otrovao unuka. Ako pobedi Toni Adams, to znači da je Oberyn mrtav i da je propala svaka šansa da Lannisteri sklope savez sa Dornom.

 

U principu tako nekakvoj situaciji se Tyrion i nadao, opšti shit-stirring pa ako i zagine, bar se tati poslednji put posrao u doručak.

Link to comment

s obzirom na to da je kraj sezone, pa neko jelte mora i da pandrkne, mensečini da će planina da iskasapi simpatičnog princa (ne ide mu u prilog ni debeljanov gušt da ubija simpatične, a ne preko potrebne likove). posmatrano iz nekog strukturnog ugla, mogao je eliu da ubije i merin trant, pa da poskok-kobra u isto vreme osveti sestru, a na neki način i tiriona (time verovatno pokrene i novi lanac događaja na unutarpolitičkom planu vesterosa), al nije - no je to bio neko protiv koga, pretpostavljam, oberin neće biti favorit na bojnom polju™. no, ne verujem ni da će kepec da ostane bez svoje glavurdže, jedan od je od ~pet likova koji će, prema svemu viđenom, terati do samog kraja serije&knjige. je l beše u prvoj sezoni tirion sa džonom bio na zidu? moguće je da ćemo gledati njih dvojicu kako se bore protiv divljana ili belih hodača.

Edited by Evropejac
Link to comment

 

... ne verujem ni da će kepec da ostane bez svoje glavurdže, jedan od je od ~pet likova koji će, prema svemu viđenom, terati do samog kraja serije&knjige.

 Ne verovah i ja za Neda, pa... :(
Link to comment

(govorim iz ugla gledaoca serije)

 

ned je nastradao na kraju prve sezone; sada je već kraj četvrte i neke stvari mogu da se naslute. đon snou će očigledno da igra ozbiljnu ulogu u borbama sa divljanima i vajt vokerima i kao takav je verovatno neophodan do samog kraja; mjau će očigledno da se jebava po ovim slobodnim gradovima neko vreme i ko zna kada krene na vesteros, a posedovanje zmajeva koji treba da se bore protiv ljudskih i/ili neljudskih čudovišta na severu joj obezbeđuje život do samog kraja; ovaj stark što mutira je u zgodnom momentu pronašao svoje poreklo u čildren of forest tripu, što verovatno znači da će i njegove sposobnosti jednom da dođu na red, a to nije ni na vidiku (javlja mi se da bi mogao da upravlja i zmajevima); litlfinger lisica spaja kuće i likove i hronično služi kao pokretač radnje i intriga, pa verujem i da će i on da doživi duboku fikcionalnu starost; mislim i da je stanisu sa onom vešticom melisandrom zagarantovana dugovečnost... budemo videli

Link to comment

 

 

Posle Budimpešte, Poljske, Rumunije, Holandije i Hrvatske, čuveni Gvozdeni presto stiže i u Beograd!
Popularni presto iz HBO megahit serije "Igra prestola" će u srpsku prestonicu stići u petak, 31. maja, a obožavaoci ekranizovanog ciklusa romana Džordža R. R. Martina "Pesma leda i vatre" moći će da "zauzmu" Presto, da se slikaju na njemu, te nakratko zavladaju fantastičnim svetom Vesterosa sve do srede, 4. juna.

S obzirom na tragičnu situaciju koja je pogodila našu zemlju, Gvozdeni presto će u Srbiji biti povezan sa humanitarnom akcijom za žrtve poplava. Naime, HBO poziva sve fanove i građane da im se pridruže u skupljanju pomoći i pošalju SMS na 1003.

Građani će Presto moći da zauzmu već od subote, 31. maja, od 11 časova, kada će svečano biti otkriven i u Muzičkom paviljonu na Kalemegdanu, na kojem će od 10 do 21 čas svakog dana biti izložen sve do srede, 4. juna.

Presto je u svim zemljama kroz koje je prošao izazvao neverovatno interesovanje. Fanovi serije čekali su u redu satima samo da bi osetili "moć" čuvenog Prestola oko koga se, evo već četvrtu sezonu, bori nekoliko plemićkih porodica iz Vesterosa. Gvozdeni presto koji će biti izložen u Muzičkom paviljonu na Kalemegdanu zapravo je replika originala iz serije. Napravljen je u prirodnoj veličini i "moćnih" je dimenzija. Presto je visok 220 centimetara, širok 165, a dugačak 185 centimetara. Njegova težina je 135 kilograma.

Link to comment

Koliko nerdova ce se skupiti sa ppp-a tamo? Vini prvi! :D

 

nema sanse, vini moze samo da organizuje neki protest :D

Link to comment

Koliko nerdova ce se skupiti sa ppp-a tamo? Vini prvi! :D

 

ja sam toliki nerd da ću potegnuti vezu da odem pre svih.

Link to comment

ja sam toliki nerd da ću potegnuti vezu da odem pre svih.

 

sram te bilo, poslednji si poce da gledas seriju na planeti zemlji, ajd nazad i cekaj red.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...