Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

tja, to i nije tako loše ispalo, podsetio ga je da mu je spasao život i da to isto sad traži od njega za tiriona.

 

nego, đe su nam divljani? šeću se tako malo zelenim poljima severnim... već koliko epizoda? 

Link to comment

Jaime mu jeste spasao život utoliko što je sprečio onog da spali ceo grad, ali to nije rekao. BIlo je "Aerys mi je naredio da mu donesem tvoju glavu, a ja nisam hteo" <_<

 

Divljani se šeću sto godina, Jon Snow hje stigao da ode do njih i pridruži im se, da se vrati i popne nazad preko Zida, ode dalje na jug, vrati se gore do Zida, skokne opet do Crastera, i opet siđe nazad do Zida, a njih nema nigde. TV pacing, jebiga...

Link to comment

Cela deveta epizoda biće posvećena Zidu. Sa tim da očekujem da će taj napad na Zid biti simultan i sa severa i sa juga. Ne znam,samo nagađam.

Link to comment

Čekaju MancetovTM signal. On im je u sezoni 3 naredio da će zapali vatru kakvu Sever još nikad nije video pa da tada napadnu Nigths Watch.

 

Jaime mu jeste spasao život utoliko što je sprečio onog da spali ceo grad, ali to nije rekao. BIlo je "Aerys mi je naredio da mu donesem tvoju glavu, a ja nisam hteo" <_<

 

:lolol:

 

Trebao mu je taksativno objasniti ko je sve tog dana kome spasao život, na koji način i zašto, čisto da Weenie još više popizdi zbog podsećanja na prošlost.

Ajde bre, ta scena je bila odlična. I dijalog je bio vrhunski.

Link to comment

bez poznavanja knjiga starostavnih™, rekao bih da je njena funkcija u seriji da stanisa vrati u igru, dosta se jebavao po onom tmurnom kamenjaru, smorio je više i sedam bogova i narod.

Link to comment

Pa da, zato što je i u paralelnom srednjevekovnom univerzumu jedini način bio da se zadužiš kod nedodirljive gigantske finansijske institucije... :yawn2:

Link to comment

Naravno da je smorio kad su idioti odlučili da razvuku njegov deo radnje od finala prošle sezone sve do finala ove sezone... a realno, između se apsolutno ništa nije desilo. Mora da se budži, malo je spaljivao, malo večerao sa ženom, mali pričao sa ćerkom, malo išao da digne kredit jer mu 4,000 ljudi nije dosta za ne zna se šta...

Link to comment

pa ok, ali mi ne znamo koliko je to što on ima pouzdano u got univerzumu. očigledno nije, čim je do sada čekao ne znam šta, i bilo je potrebno da se nešto desi™ kako bi konačno bio podstaknut na neku konkretnu akciju. draža mi je ova budalaština sa nekakvom bankom od koje uzme kredit (već sam ranije napisao šta mislim o tome) nego opet neka prejebavanja gde bi se udružio sa nekim ko bi ga kasnije zajebao po nalogu nekoga drugog, što bismo saznali za nekoliko epizoda. stanis je vansistemski igrač, odgovara samo banci -_-

Edited by Evropejac
Link to comment

Čitao sam neki intervju jednog od ljudi što rade seriju,ne mogu da se setim koga tačno i on kaže da je Banka very important player u seriji.

Link to comment

I to celo sudjenje vrhunsko, narocito na kraju kada Tirion popizdi

 

+1

 

Она Шеј ме је изнервирала за све паре.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...