Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Zasto bi Sersei birala brata? Sumnjam da zna da je brat spreman i da sad zna da se bori ljevoruk... posto ga sprema kepecova desna ruka, ovaj to sigurno zna.

 

Nisam ni rekao da će birati brata

Link to comment

Nisam ni rekao da će birati brata

 

 

U pravu si! :D

 

Ne pada mi niko na pamet... ali da sacekamo narednu sezonu.

Link to comment

Mogu samo reći da je glupo i dosadno i da su benioff i weiss trube.

 

E da, i da čekaonica Iron Banke izgleda baaaš ko :fashisto: ova osobna kancelarija u blagopočivšoj Reichskanzlei u Voßstraße. 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Koga zanimaju akteri dvoboja može sam da se spoiluje ako pročita ime sledeće epizode... tj. ne sledeće nego one tamo. HBO ponovo briljira, da prave crime mystery lupili bi naslov "The One Where We Reveal That the Murderer Is the Butler".

 

@Timmi: Majko moja, koze :isuse: Ona rečenica "I'm sorry I cannot bring his goats back to him", smrtno ozbiljna, ožalila žena kozu... ja mislim da je nešto najgluplje što je ikad viđeno na televiziji.

Link to comment

ne, ne, ipak je vrhunac "pusticu na vas moje pse, samo se sklonite da prodjem i pustim ih na vas. sto me budite ovako u sred noci pa nisam stigao ni da se obucem?" scena. a onda teleport u camac.

Link to comment

Da, to je žestoka glupost od scene, ali ipak nema tako efektnu rečenicu kao onaj lament nad kozom.

 

BTW MauDau ove sezone bukvalno sve govori istim hiperteatralnim tonom, od razapinjanja slejvera do obeštećenja za spaljenu kozu. Čekao sam da bude još "A sada! Pauza od pet minuta! Jer Majka Zmajeva u Oluji Rođena ide da piški!" Dun dun dun! Odjavna špica!

Link to comment

:lol:

šteta što nema nijedan dijalog sa Litlfingerom i njegovom zbirkom makijavelističkih izreka i doskočica za svakodnevne razgovore.

Edited by malkin
Link to comment

Bacio je ogrlicu u onaj čamac gde je bio leš Dontosa (dvorske lude). Onda je taj čamac i telo i ogrlicu na pučini pronašlo CSI: Westeros osoblje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...